Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim

Potrebuji prosim poradit. Stahl jsem si data od sc magic ER2 2 sec (156 228kb), kdyz si otevru Sierra Chart a a dam open hystorical chart .ER2-200709-GLOBEX.mnd, objevi se mi pouze cerna obrazovka a napise mi to:

Software version: 170 23:56:42 06/27/07
Usage end date: 7/9/2007. Current Service Level: 5 23:56:42 06/27/07
Time Offset Setting: +0:00:00 23:56:42 06/27/07
No service is selected. Please go to Global Settings >> Data/Trade Service Settings to set up Sierra Chart for your service. 23:56:54 06/27/07
Select Help >> Data/Trade Services on the menu for help with getting set up with one of the supported services. 23:56:54 06/27/07

kdyz dam chart settings, tak v polozce Data Range in File neni nic akorat - (pomlcka:-)) ale datumy tam nejak schazeji.

Jestli mi nekdo poradite predem dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen okrajove info, ten clovek z SC Magic je Nemec, tudiz se s nim da komunikovat skvele v nemcine, pro ty, co neumej tak dobre anglicky.
A ted muj dotaz: Co je to za cas, kterej je prirazenej jednotlivym datum od SC Magic? Napsali mi, ze je to GMT+2, ja bych chtel mit v Sierre lokalni cas, jak je v Chicagu. Podle vseho je Chicago za GMT+2 o 8 hodin pozadu, tedy do sierry se zada timeshift -8. Jenze, nebude v tom delat bordel Daylight savings, ktery jsou v USA jinak nez v Evrope?
Prosim, poradte, jak mate nastaveny cas pri pouziti SCM dat, diky moc predem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn:

Jak dlouho jsi prosím tě čekal na ty data, než ti uvolnili přístup ke stažení ? Já jsem byl i osbně v bance, kde mi řekli, že platba u nich vysí, jako nedokončená, a že teď je to jen na druhé straně, aby si peníze vyzvedla. Jsem z toho jelen. Ode mě ty prachy asi nechtějí. Nebo to trvá delší dobu, než se pošlou data?

Díky Ouklend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jop ... kadzoapdne ja jak sem zapasil s tim aby se to dorucilo, tak sem to asi poslal omylem z dvou mailu, pak mi prisly dva loginy :D (ale na obouch je ER2) nicmene nechapu u toho prvniho mam login stejnej jak mail a druhej login mam nejakej jinej mail ale taky seznam.cz

kazdopadne co me zarazilo je to, ze jsem ty data stahoval 3x a pokazdy maji jinou velikost ... je to normalni? zatim je nemuzu odzkouset nemam zaplacenou sierru (ale o prazdky zkusim jeste to 10 denni prodlouzeni trialu, pak 10 dostanu naky penize na ucet tak uz to bude ok)

zajimalo by me, za jak dlouho mi ten login smaznou ... nemuseli by vubec ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...