Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj vsichni,
zajima mne zda je mozne ziskat historicka data pro Sierru i jinak nez pres SCMagic. Jde mi o zpusob platby, bohuzel nevlastnim ucet u PayPal (vim jak ho zridit) ani internetovou platebni kartu. A uprimne, nemam dobry pocit z toho zadavat cislo me platebni karty nekam na internet. Neni mozne data zakoupit u nejake firmy tady v CR? Nebo prostrednictvim financnika podobne jako Sierru? Jedna se mi o intradenni data ER-2. Prosla jsem diskuze, ale odpoved na tohle jsem nenasla, tak snad nekdo poradi. Zatim se v tom trochu placam, chtela bych zacit backtestovat tento trh.
Diky, Monika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Monika:

o této možnosti nevím. Napadá mě, pokud se Vám nechce do PayPalu (což mě přijde právě jako jedna z těch bezpečnějších cest platby na internetu, ale možná se pletu) zkuste vznést dotaz na SCMagic jestli by nepřijali platbu přes WesternUnion. Několikrát jsem takto platil (do Ruska) a myslím, že je to pro příjemce "velmi diskrétní" což by se jim mohlo líbit. Je to bohužel trochu drahé :-(

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Koupil jsem si od SCMagic data 2s ER2.
Stáhnul jsem si soubor ER2-200706-GLOBEX.mnd o velikosti cca 147 MB.
V Sierre v nastavení grafu F5 mi to v kolonce: Date Range in File ukazuje 6/18/2004 - 4/12/2007.
Ale skutečné zobrazení funguje jenom od 27/2/2007 do 12/4/2007 (když si posuvníkem dole najedu do leva a pak doprava).
Nevíte čím to může být, prošel jsem různá nastavení a nic jsem neobjevil?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...