Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak nám ten dolar hezky letí na ústa... jsem zvědavý, zda-li NY trhy s tím neco udělají (budou se snažit posílit) nebo to nechají jako rally jeste poradne vymachat...:-)

Vzhledem k tomu, že byla prolomena hranice eurodolaru z dubna 2005, tak se snad konecne bliska na lepsi casy, clovek v posledni dobe malem u toho Forexu usnul...:-)

BTW Kdo to vcera mluvil o malem obloucku?:-r

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedavno jsem tu cetl o historku o chlapikovi co zbesile nakupoval euro kdyz slo dolu az toho mel 19 lotu. Nekdo k tomu psal ze strategie "budu to drzet, vsak ono to jednou pujde kolem" je nesmysl, ze pry euro od te doby uz tak vysoko nebylo. A ejhle! Dneska "to slo kolem" a chlapik mohl svych 19 lotu se ziskem prodat :-))

Nojo trvalo to sice rok a pul ale trpelivost prece prinasi dolarky :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID,
no přiznávám otázka trochu praštěná, ale po každém větším pohybu, jako byl dnešní, jsem mimo denní SR a denní pivoty a pokud bych chtěl vstoupit znova do obchodu ve směru trendu, nevím podle čeho určit minimální potenciál, kór když se dostaneme nad 5ti měsíční maxima.To je celý:o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis
no dnes už asi podle S a R neurčíš nic...max. tak něco vyčíst z PP.., ale den i týden končí, takže bych se na to vykašlal... sice se ještě objeví sem tam nějaké "rádoby" vyrovnávací pohyby, ale směr je asi jasně dán..

Bubi
počkej až bude dolar za 20,- Kč..to je pěkně kulaté číslo..:-)..nějakých 21 není možná konečná, i když se říká - oko bere..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

som zvedavý, kedy zaradí jen spätný chod a či vôbec. Lebo podľa rečí BoJ nie je momentálne silný jen celkom v pohode v kontexte s ekonomikou... Tiež bude zábavné sledovať ako bude brániť ďalšiemu posilňovaniu - či len slovne alebo priamo vstupom. Každopádne ne usd/jen je možné čakať volatilitu. Si myslím...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to exlxe:
ani bych se tomu 1,35 eur-usd nedivil. dneska to udělalo velmi zajímavý pohyb:-).

to all:
každopádně rovněž mě by zajímalo, jak se v takovýchto případech řeší "mentální stoploss"....

to Radovan:
jak jsi na tom? celý den jsi nenapsal...doufám, žes nebyl 100 lotů na shortu čehokoliv s dolarem:-)

Jinak gratulace všem, co dnes vydělali a těm, co prodělali hodně štěstí do příštích obchodů.....:-).

Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...