Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

Osobně zastávám názor pokračujícího trendu. Vše již bylo řečeno, tak bych možná snad jen poukázal na rostoucí něměckou ekonomiku a Velká Británie si také nestojí špatně. Domnívám se, že především Euro k dolaru bude nadále posilovat. Ale člověk nikdy neví, nechme se překvapit:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nevím nevím, ale tohleto mi přijde jako dobře plánovaná akce nějakých velkých hráčů. Možná se pletu, ale nedokážu si představit že by se to úplně srovnalo dejme tomu do rána.. Kdybych byl opravdu BIG, držel dolary a viděl minulý pátek (vlastně celý víkend) a teď tohle, asi bych koukal ty zelené papírky prohodit za jiné papírky. Nebo třeba za zlato.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
Týden začne nejen asi gapy jak pr... no hodně velkými, ale i trh se zlatem se připravuje na markantní nárust...V pátek zavíral někde kolem 638 a předpoklady podle Bloomberg do konce roku kolem 650.
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601012&sid=av_mrPKgefDs&refer=commodities

Do Vánoc 2 dolary za libru a za čtyři dolary 3 eura...Počátkem Nového roku to ale asi zase vezme obrat z5..
Mám takový dojem, že něco podobného tady bylo před dvěma roky - koncem listopadu 2004 bylo euro na 1,32 do konce roku vyletělo hodně přes 1,35 a v půli ledna 2005 pak spadlo až na 1,31....v květnu na 1,25 a v červenci pod 1,20...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SIDe,

a nejkrasnejsi na tom je, ze jsem v roce 2004 vedel o Forexu uplne krasne ruzove NIC. :] Obcas si rikam, radeji nevedet a odpojit drat.

Ve ctvrtek jsem sel po fotbale na jedno a vedle u stolu se bavi dva starsi panove: "Ty voe, ja na dovolenou v lete koupil dolary za 15 tisic (korun). Se na to podivej ted, co to stoji. Chapes? Za 15 tisic, sakra."

No a tak jsem dopil sve pivo a blazene se usmal. Prokleta paka :]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader
No vidíš a teď znáš sebemenší pohyb a dokážeš si jej i logicky zdůvodnit - není to krásné ?..(samo pokud vyděláváš..:-))
Koncem roku 2004 jsem si mnul ruce nad easy výdělkem - a v lednu jsem na to koukal, jak jeptiška na tanga...
Mít hypoteticky někde v Česku dolarový termínovaný účet, tak jsem asi na mrtvici...:-). Pamatuji ještě přelom 2000-2001, kdy bylo euro k dolaru za 0,84..:-):-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"Do Vánoc 2 dolary za libru a za čtyři dolary 3 eura...Počátkem Nového roku to ale asi zase vezme obrat z5..
Mám takový dojem, že něco podobného tady bylo před dvěma roky - koncem listopadu 2004 bylo euro na 1,32 do konce roku vyletělo hodně přes 1,35 a v půli ledna 2005 pak spadlo až na 1,31....v květnu na 1,25 a v červenci pod 1,20...
SID"

Side,
resp. ostatní, nezapomínejte, že IR na USD byly okolo historického minima a jakmile je začal Greenspane zvedat, tak dolar taky začal svoji jízdu. Dnes je situace diametrálně odlišná.

Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...