Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

r65,
určitě už jsi to tu už zmiňoval, tak se omlouvám předem; jaké indikátory používáš? Já jen MACD a na grafu Heiken-Ashi svíčky, pod nima klasický linkový graf. Jedu IBFX s MT4, VT jsem nepřišel ani po více pokusech na chuť z hlediska uživatelského rozhraní.. něco mezi Windows 3.11, chaosem a psem. Je to však ryze subjektivní, strohost MT mi vyhovuje, i když CMS jako broker by mi seděl mnohem víc než IBFX..

Jojo, omlouvám se za OT mimo vlákno .-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
tohle jsem tu uz zminoval a obavam se, ze te zklamu... vetsinu vstupu mam vysezenych a vycumenych... kdyz uz se mi to zda moc vysoko nebo moc nikdo :-) ... z TA pouzivam pivoty, Heikin-Ashi svicky, volume a podobne zakladni veci... vetsi vahu davam zpravam. A citu i emocim, coz se tu moc nebere :-)
Jedu pod VT... je cesky, ponimajes? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
tohle jsem tu uz zminoval a obavam se, ze te zklamu... vetsinu vstupu mam vysezenych a vycumenych... kdyz uz se mi to zda moc vysoko nebo moc nizko :-) ... z TA pouzivam pivoty, Heikin-Ashi svicky, volume a podobne zakladni veci... vetsi vahu davam zpravam. A citu i emocim, coz se tu moc nebere :-)
Jedu pod VT... je cesky, ponimajes? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hehe, češtinu do MT jsem začal smolit asi 3 týdny nazpět (poctivě z english), mám jí tak 80% hotovo, ale nedávno zde do MT4 fóra někdo postnul slovenčinu (dokonalou) tak mě přestalo bavit páč pro sebe to nepotřebuju a pro lidi tu by to už asi nemělo efekt..

Jinak, o zklamání nemůže bý řeč .-) Taky dávám V PRVNÍ řadě na pocit, Heiken-Ashi mám pro to že se mi "líbí" jak pěkně ukazují trend a základem jsou pivoty a S/R, forex je imho o událostech a hlavně ochotě držet něco nebo zbavit se něčeho. Podle toho jsem vstoupil i dnes na cable; říkám si v tom momentě když to 1.8725 evidentně neprorazilo, asi tam bude ta ona bariéra.. aspoň pro dnešek. Jsem zvědav na Asii, pozoruju že si z nějakých bariér dělaj míň vrásek než amíci či evropa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
gratuluji k prvnimu vrabcakovi! :-)

Jsem uz nejaky precablovany a nemel jsem vubec chut na long... a je fakt, ze uz to na sever hezky popojelo... i kdyz i to je relativni :-)

Tesim se na nocni Tokyo... treba se nic zasadniho dit nebude, ale japoncici s tim dost casto zahybou jen tak :-)

Na librojenu jsem se dnes docela napakoval, ale mam ted dva obchody ve ztrate, tak se to snad zveti :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

r65

děkuju, a přeju ať librojen dojede dnes v noci aspoň na 222.95! Mýmu kablíku by tenhle pohyb asi taky neuškodil :-) Libra je přeci jen společný jmenovatel.. a káblu dnes v ranné noci docela věřím. On ten noční trh má s euroamerickými páry docela odpozorovatelná pravidla.. dost možná někdy mezi 23:00 a 01:00 vystoupím abych zas pak nastoupil :-)

Jinak vrabčák se vykrmuje, mmt je 21/35 :) Jen ho včas zaříznout ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...