Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to herman
no to co bude robit FED ma teraz v piatok velmi nezaujima, skor ma zaujima ako sa rozhodne vacsina kapitalu na trhu:) ja osobne dufam, ze vsetko dopadne ako sa ocakava, cize tak ako je to uz zapocitane v aktualnej cene a cable pojde UP...troska mam obavu, ci nizke ceny ropy nejak neovplyvnili spotrebu a vyjde nieco co by sa nam nemuselo pacit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to deshi:
zastavam nazor, ze EURUSD pojde po spravach na sever az na .271 - .272

all:
zrejme budem jeden z mala, ale som zastancom radovanovej strategie: "ani jeden stratovy obchod, ved ono to raz pojde okolo". Vdaka nej (a pouzivania Heiken Ashi sviecok) som schopny urobit za tyzden 1,9 nasobok uctu (priemer za posledne 2 mesiace).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud by došlo k výrazně nečekanému zvýšení PCE deflatoru a jádrového PCE, myslím, že dojde k proražení 1.2650, ale odpoledne bude asi EUR zase před víkendem korigovat. Možná dojde k rychlénu véčku bez ohledu na Michigan a Chicago. Jenže karty můžou zamíchat ve 14:10 ani tak ne , ale v 15:30 představitelé ECB a v 16:00 Poole z FEDu a večer ještě Moskow. Tak bacha.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lukasko
Ten system funguje v trhu, který se chová tak jak se chová poslední 4 měsíce. Myslím, že r65 ani dýl netrejduje. Pokud bude v trh v trendu a náhodou proti, tak jdete do kytek i s účtem a to možná daleko rychleji než bys očekával. Když se podíváš do historie, uvidíš, že není bůhvíjaká vyjímka, že pár udělá 1100 - 1500 pipsů za měsíc a to i na našich slavných majors. Zase se to tam vrátí, třeba za půl roku nebo deset let, ale stoprocentně už bez tebe. Ono je to celé taky o tom, že když počítáš se ztrátou tak si musíš dát zatracenou práci s tím, kam umístit vstup, protože ji nechceš. Ale s tímhle přístupem to tam můžu sázet jak kedlubny, když jsem přesvědčený, že to tam jednou stejně doleze, pokud mi to ulítne. Ale on může uběhnout 1 den, dva, týden a ono to neleze. Pak už ty nervy ze železa začínají trochu reznout. Ve svých začátcích jsem byl takhle otevřenej asi dva a půl měsíce a pak už jsem trnul, aby to migání nepřešlo v trend proti mě. Docela síla. Nakonec jsem to ustál, win + úroky za tu dobu. Ale přinutilo mne to přehodnotit přístup.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...