Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Stáhněte si komletní český manuál k programu Adaptrade Builder zdarma!


Finančník.cz vám exklusivně přináší ve spolupráci s naším čtenářem kompletní český návod k programu Adaptrade Builder, který se těší stále větší oblibě u mnoha uživatelů. Návod navíc obsahuje i konkrétní postup, jak připravit data pro program MetaTrader.

Co je to Adaptrade Builder

Jedná se o program, který s pomocí genetického programování sám navrhuje a testuje automatické obchodní systémy pro programy TradeStation, MultiCharts a MetaTrader. Do programu pouze vložíte data trhu, na kterém chcete nechat systém vybudovat a nastavíte parametry svého budoucího systému, jako například jaké indikátory má systém používat, kolik má mít za den maximálně obchodů atd. Program Adaptrade Builder pak s pomocí sofistikokvaných algoritmů sám začne navrhovat tisíce strategií a postupně se snažit hledat takovou, která bude odpovídat vašim požadavkům.

Více o programu v článcích:

Doporučení ohledně robustnosti

I když je program Adaptrade Builder naprosto unikátní software s neuvěřitelnými možnosti, pozor také na to, že každý AOS musí být v prvé řadě podpořen opravdu řádnými a tvrdými testy robustnosti, pokud má v budoucnu fungovat. Osobně jsem strávil několik let, než se mně podařilo přijít na to, jak přesně a s jakým postupem testy robustnosti aplikovat, abych dokázal rozpoznat opravdu robustní systémy s velkou pravděpodobností, že budou fungovat i v budoucnu. Doporučujeme tedy také online seminář Stavba, testování a obchodování breakout strategií, který se této oblasti vyčerpávajícím způsobem věnuje.

Manuál k Adaptrade Builder zdarma a sleva na program

Kompletní manuál k programu Adaptrade Builder si můžete stáhnout zde.

Příručka je ve formátu PDF a pro její čtení je třeba mít v programu nainstalovaný program Adobe Acrobat Reader.

V případě zájmu o zakoupení programu napište na office@financnik.cz s žádostí o slevu a my vám zašleme instrukce, jak tuto exklusivní slevu, vyjednanou pouze pro čtenáře našeho serveru, aplikovat.


Diskutovat k tématu článku můžete zde


Tomáš

(publikováno 29.05.2013, editovat ) Vytisknout tento článek

Klíčová slova použitá v článku:
obchodní systém, indikátory, TradeStation

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.