Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Vážení kolegové, obracím se vás se "zoufalou" prosbou o pomoc. Jedná se o Woodies CCI v Sieře. Vím že se to už tady částečně řešilo, nevím jestli se to nakonec všem povedlo, ale já do toho spadl včera večer. Do té doby jsem měl Woodiho grafy tak, jak jsem přiložil v pátek graf obchodování z 1. května. Tzn., vše bylo v podstatě tak, jak má Woodi, ale chyběl mi side winder, CZI a ftrader na odpočítávání času. Bláhově jsem se domníval, že když si stáhnu uživatelské studie ze Siery, tak se mi to tam doplní a budu v pohodě. Opak je pravdou. Výsledek, jak se mi zobrazují grafy přikládám. Problém je v tom, že mi zmizely: LSMA, jednotlivé bary v CCI grafu a pivoty. A to je pro mě naprosto podstatné. Zkoušel jsem všechno možné (včera dlouho do noci i dnes dopoledne), abych to to tam doplnil nebo uvedl zpět jak to bylo, ale to už se mi nepodařilo. Zde jsou popsány veškeré pokusy, které jsem prováděl. 1) Nainstaloval jsem si studie přímo od Woodiho: v podstatě jsou to stejné "dll" soubory, tak jak jsem je stáhl ze Siery 2) Několikrát jsem přeinstalovával Sieru 3) Zkoušel jsem Sieru nově naistalovat do úplně jiného adresáře jako absolutně nový "panenský" program 4) Zkoušel jsem nainstalovat starší verzi 73.9 se zaškrtnutím kiwi studies a myslel jsem, že tam budu mít, to co předtím. Kdepak. 5) Zkoušel jsem doplnit do studií LSMA indikátor přesně podle instrukcí z Woodiho stránek - vyšel mi z toho jakýsi paskvil 6) Instalovat pivoty jsem se zatím vůbec nepokoušel. Žádný z kroků nevedl nejen ke kýženému cíli, ale dokonce se mi tam už vůbec nic nezměnilo. Kromě toho mi neustále vyskakuje tabulka o samých errorech, což jsem předtím neměl. Chtěl požádat toho z vás, který měl stejný problém, zda by mi mohl napsat, jak to vyřešil, popř. hodil nějaký screenshot, jak vypadá jeho graf CCI a jak toho dosáhl. Závěrem tedy: k tomu, co mi nyní Siera zobrazuje bych potřeboval, aby se do grafu doplnil indikátor LSMA, jednotlivé barevné bary pro CCI a pivoty. Je možné, že je v tom nějaký jednoduchý fígl, který jsem ovšem jakožto běžný uživatel PC bohužel neobjevil. Pokud by se mi podařil s vaší pomocí problém vyřešit, budu vám neskonale vděčný a sepsal bych zároveň jakýsi návod i pro ostatní, kteří se s tímto problémem budou teprve potýkat. Děkuji předem všem za jakoukoliv radu, která mě nakopne kýženým směrem. Pietro ve druhé příloze je screenshot s analýzama, které se mi nabízejí ke vložení do grafu

1380

1381

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pietro,

bohuzel uz presne nevim, kde je problem. Zkuste si stahnout moji studii (je to nejak - uz nevim presne jak - upravena nejaka jina studie, nejspis Woodies Setup):

kysela.linuxzone.cz/hlavni.StdyCollct

Krome studie budete potrebovat jeste:

ftrader.dll
kiwisstudies.dll

A mozna jeste neco - nejspis uz vsechny knihovny mate, pokud ne, Sierra Vam zarve a ohlasi nazev te, ktera chybi (dejte pak kdyztak vedet a ja ji dam k dispozici).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jsem udělal další pokus: smazal jsem kompletně Sieru, nechal si jenom historická data a nahrál jsem ji "jakoby" úplně poprvé a nezatrhával jsem nahrát "Sample study collection and Workbook files" a nahrál jsem do adresáře soubory od Martina a výsledek je opět naprosto stejný. Já už se z toho fakt zblázním :(
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Marku za info, alespoň si nepřipadám jako blbec, že to dělá jen u mě. Zkouším nyní natáhnout dll soubory z Woodiho stránek, ale nejde mi je zakomponovat do Custom DLL study. Postupuji přesně podle jeho návodu, ale nezobrazí se mi žádné čáry. Přikládám screen a ptám se, jestli někdo víte co se tam (v settings) má ještě nastavit? Díky Pietro

1386

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pietro: Prave si s tim taky hraju. Je nejdriv potreba zalozit Custom DLL study, pote vyplnit jmeno knihovny a metody (v tomto pripade cci.plot), pote kliknout na OK a uplne zavrit formular pro editaci indikatoru (takze jeste jednou OK, najet do vychozi podoby Sierry). Pote se po kliknutim na F6 misto Custom DLL study zobrazi plne jmeno indikatoru a nactou se parametry, ktere lze menit.

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...