Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Viki,

chci si jen vytvorit relativne idealni podminky pro trading Woodieho systemu. Uz se mi podarilo rozbehat Kiwi i Woodies a par dalsich studii, ale vsechny obsahuji "neco" a zadna vsechno. :-) Ja ani vsechno nechci, plne mi dostacuje nastaveni obsazene ve studii "Woodie's Setup" - az na to, ze neobsahuje ty stopky, ktere ukazuji zbyvajici cas do vykresleni noveho baru (tj. ty, ktere je mozno nalezt prave ve ftrader.dll). Rad bych je proto nejak importoval... Ale netusim jak na to. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jestli to je tak, tak mě to funguje, používám z analýz Woodiho 2005_4449. Zobrazím do grafu, pak pravim tl. na graf - studies, a tam si odstraním co mi nevyhovuje (např. LSMA apod.) a přidám zleva custom dll studies, pak setings atd. jak sem psal.
Jestli tohle nejde tak nevim. zkuste napsat co to dělá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine, já mám pocit, že jsem měl s tím taky problém a nedávno mi to zezelenalo a přemístilo na EURo, prostě komedie. Ale tuším, že jsem to nakonec doladil tak, že jsem nepřidal ftrader ke grafu, ale tam co se mi povedl umístit jsem vyházel vše ostatní a naopak k ftraderu jsem přidal studii, co jsem potřeboval. Neodvažuju se na to ani šahat :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Viki: Nehlasi to nic ani se nic nedeje. :-) Uvedl jsem urcite spravne oznaceni, anebrz je stejne, jako v puvodni studii (ftrader.main nebo tak neco). Ale ani po ulozeni se nic nestane a prislusne funkce se nenactou.

Bolija: :-) to jsou vyhlidky... :-) No, ted jsem si tedy alespon provizorne upravil ten ftrader, tak prozatim zustanu u nej. Aspon mi tam blika ten budik. :-)

V kazdem pripade vsem dekuji za cenne rady a pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Martine,
jsem na tom úplně stejně když zapnu nějakou studii tak mi tam zase vyskočí okno s Message log a sypou se tam hlášky
Error loading Custom Study DLL: kiwissstuff jedna za druhou. A já taky nevím co s tím. :D
Ale jestli ti jde o tyhodiny vyřešil jsem to tak, že na www.visualmarkets.com/downloads_clock.html jsem si stáhlnul
ty hodiny a normálně je spustíš přes graf. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Martine,
včera v 01:30 jsem zaznamenal své historické vítězství na PC. Chodilo mi to stejně , jak popisuješ výše , při upgrade jsem zaškrtnul kiwi's a v analysis jsem nic neměl. Když jsem chtěl vložit dvě CCI s jinou periodou do grafu, tak mi jedna křivka ležela na ZL.
Nakonec jsem odinstaloval celou sierru. Ze sierrachart.com/download stáhl prior (starší ) verzi sierry 73.3 při instalaci zaškrtnul kiwi's a bingo , je to tam. Z fttrader stáhnul fttrader.dll (příslušnou verzi pro sierru 73.3) naintaloval a opět,BINGO. Teď to chodí jako víno, včetně timeru i zvuku. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím odborníky,
potřeboval bych radu, jak mám při backtestu se Sierrou a BT nastavit aby mi při každém dalším spuštění naběhli ty samé indikátory a nemusel je nastavovat znovu. A ještě aby se ty data pomocí BT přehrávala. Určitě bych to časem vykoumal ale jak se říká : Čas jsou peníze. ;)
Předem díky za odpověď
Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...