Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Ahoj všetci!

V Sierre pri nastavení RSI v settings neviem prísť na to ako vypnem RSI Mov Avg. Jediné čo ma napadlo je zadať 1 a tým sa RSI Mov Avg prekreslí cez RSI. Dá sa to aj inak?

No čo ma najviac trápi je, že neviem načo slúži v RSI - v settings "Average Type" a hlavne akú hodnotu mám nastaviť ak chcem backtestovať RSI divergencie.

Štefan

... a prvý milión stále v nedohladne! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasné je to tak.

Mimochodom aj som bol v Položke Draw Style, prečítal som si Line, Bar, Point a dosť - logicky som usúdil, že to čo chcem tam nebude /... no a je to tam!/.

Bolija, ešte jedna testovacia otázka: pred časom som sa na Finančníku dočítal čo to vlastne sú Pivoty, lenže v Sierre mám 5 druhov Pivot Points, ktorý je ten správny? a ako sa dá nastaviť aby mi ukazoval Pivoty z predošlého dňa?

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neporadil by nekdo s tema kiwissstuff? Stáhnul jsem si studie od AmirN, kiwissstuff mam v hlavnim adresari ale stále mi to hlásí chyby při jejich načítání :S Rad bych se uz dostal do stavu, kdy se mi bude woodieho CCI zobrazovat stejně jako Tomasovi v clancich nebo o par prispevku zpatky Martinovi a mohl zacit woodieho testovat. Uz z toho zacinam byt nejakej spatnej (td) :( Predem moc diky Lada

1482

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vím že se to tady řešilo ale asi jsem to pořádně nepochopil s tím přejmenováním :-( Mám v adresáři Sierry jak kiwisstuff.dll, tak i kiwissstaff.dll. Ale právě nevím co bych měl přejmenovat. Kdyby se někomu chtělo napsat to sem polopaticky, tak se určitě nebudu zlobit :D

Dík Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...