Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

já mám stejný problém, nenačítá se kiwissstudy.dll, pokud mám jako operační systém nainstalovány WinXP, na Win2000 to funguje normálně. I když zkopíruji celý adresář z Win2000 do WinXP tak mi to také nefunguje. Buď je problém v operačním systému nebo ve způsobu kompilace kiwi's studies?
Mohli byste uvést jaký operační systém použítáte a jestli vám to funguje nebo ne? S větším vzrokem by to dobře šlo vykomunikovat přes support na sierre.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem zpet... :-)

Davam tedy k dispozici svou instalaci SierraChart. Vymazal jsem pouze konfiguracni soubor s prihlasovacimi udaji (vytvori se automaticky pri dalsim spusteni Sierry a po zadani prihlasovacich udaju; pripadne je mozno zkopirovat existujici soubor z vasi instalace do hlavniho adresare Sierry) a osobni grafy a data. Vse ostatni jsem zachoval.

Funguje mi to bez problemu ve Windows XP, Windows 2000 i pod GNU/Linuxem spoustene ve Windows XP prostrednictvim Wine.

Snad to pomuze...

kysela.linuxzone.cz/sierra/SierraChart.zip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine, takže jsem nainstaloval tvoji verzi a analýza "hlavní" a "ftrader..." ukazují to samé co předtím, tzn. špatně. Pouze Woodie´s Setup mi ukazuje alespoň to, co jsem měl původně - tzn., že je tam LSMA, bary u CCI, ale chybí tam to co jsem chtěl dodělat (sw, odpočítadlo, CZI). Takže mám alespoň to co předtím a můžu podle toho obchodovat. Děkuji ti v každém případě za to, protože po včerejším "vylepšení" se s tím moc dobře obchodovat nedalo.
Doufám, že je chyba na straně Siery a bude brzy odstraněna.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm,

divný to je, nastavení jsou OK. Kiwi ve fóru psal něco o tom, že používá nějaký jiný způsob kompilace, teď už si nevzpomenu o co šlo, jestli to byly nějaké nastavení na intrukce či co.
Nezbývá než napsat dotaz do fóra.
Nejdivnější je to, že na vezi 73.x, nevím už které, to fungovalo dobře, ale s novější verzí to nejede. Snad ten způsob kompilace???

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...