Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,
potřeboval bych několik rad s nastavením :

1) Jak si nastavujete v sieře více timeframů?
2)Data, která zobrazují graficky svíce v sieře se zpětně na jakou dobu ukládají abych mohl na nich zpětně testovat.
3)Když si do sierry zakreslujete různé poznámky, vstupy, výstupy, jak si potom ukládáte tyto informace, aby jste se na ně mohli podívat třeba za 1/2 roku? Stačí pouze aktuální zakreslenou situaci v grafu uložit?
4)Jak si v grafu snížím indikátory, aby mi tolik nezabírali místa v samotném grafu
5)Předpokládám, že příkazy zadané v Tsimu v režimu simulátor se nepřenášejí do IB platformy. Veškeré hypotetické obchody jako datum, čas, cena vstupů-výstupů se někde zaznamenávají do nějakého workbooku0 v Tsimu nebo si tyto hodnoty musím sám zapisovat např. do excelu?

Předem díky za ochotu.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1)otevřeš si ten samý graf v novém okně. klepneš na ploše grafu "5" a enter a máš 5ti minutový timeframe.
Záložka window-tile verticaly a máš 2 okna vedle sebe v každém jiný timeframe.
2)Ukládaji se do souboru stále dál až jich nasbíráš tolik, že můžeš backtestovat.
3) Osobně si situaci zakreslím uložím shooty do složky s deníkem, týkající se toho měsíce, ať to mám pohromadě.
4)v grafu pravé tlačítko myši a Adjust Regions. Při pohybu myši se objeví bílá horizontální čára uchopiš a přetáhneš kam chceš.
5) data se ukádají do adresáře: c:\Program Files\TSimPlus\TSimLog-010506160541.txt (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Jakube a Pietro za radu (tu)
Už mi to u někerých studií funguje. Sice ne u všech ale už aspoň vím, kde mám hledat problémy.

Ještě bych se rád zeptal, jestli nejde nějak ovlivnit velikost grafu a studií v okně? Třeba stochastic a volume nepotřebuju mít, tak velký. Rád bych je nějak zmenšil aby bylo víc místa pro graf. Ale nevím jak na to :S

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...