Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Je to opravdu zvláštní, protože já jsem měl tu novou verzi 74.9 a fungovaly mi tam Woodiho analýzy úplně v pohodě. Problém nastal v pátek večer, v momentě, kdy jsem nahrál ze stránek Siery "Custom Studies". Zmizely mi předchozí analýzy a to co se nahrálo, tak bylo už v té špatné formě. :S
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Řešení je na světě, alespoň částečné. V sierre co nasdílel Martin jsou dva sobory v adresáři c:\sierra "kiwisstuff.dll" a "kiwissstuff.dll", rozdíl je právě v počtu "s". Když si sputím studii ftrader_.... je následně v nastavení přejmenuji dll z tří "s" na dvě "s" vše funguje jak má.

Pokud, ale v čisté instalaci 74.9 přejmenuji "kiwissstuff.dll" na "kiwisstuff.dll" tak to nejede :S

No, alespoň něco.

Martine, jak to máte nasteveno Vy?

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ted jsem si s tim trosku pohral a da se to po chvilce zprovoznit:

1) Je potreba nastavit hodnotu ticku u SW (napr. u ER2 zmenit z automatickeho rozpoznani (0) na platnou hodnotu (10)).
2) Totez plati pro CZI.
3) Pro spravny vypocet pivotu je zapotrebi bud nastavit US cas nebo nechat zobrazeny cely den (tj. ne pouze hlavni obchodni hodiny).

Pak bezi vse spravne. Je ale potreba postahovat ruzne aktualizovane verze jednotlivych INI a DLL souboru z celeho fora (Amir nektere casti opakovane aktualizoval kvuli objevenym chybam a problemum).

Pokud se s tim nekdo nechce patlat, asi bude nejlepsi tak 2-3 dny vydrzet, az Amir na forum nahodi aktualni verzi.

V kazdem pripade je fakt, ze tahle studie poskytuje asi nejlepsi prostredi, jake je pro Woodieho CCI system v Sierre k dispozici.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neni zac. Akorat doplnim - ja jsem si v te studii nejake veci upravoval, uz presne nevim jake (ale souvisi to zejmena s presnejsim rozlisenim SW a CZI v jednotlivych trzich - jine nastaveni je potreba pro Euro, jine pro ER2 apod.), takze kdyby byl nejaky problem se zakladni verzi, muzu dat k dispozici nejake sve upravy. Ale snad bude vse fungovat, AmirN sliboval, ze tahle verze bude fungovat vicemene bez problemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...