Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Radovane, Viki,

teď jsem si zkoušel dát Time Scale Adjustment a objevily se mi nějaká data z 30.4. Pivoty se mi též přemalovaly na úplně jiné urovně. Když jsem si to dal zpátky bez časové korekce bylo vše zase O.K. Zřejmě to bude ten problém, který jsme se snažili minulý týden vyřešit. Bude se muset ještě někde něco poladit ;).

Viki, z IB se zatím ještě neozvali, ale napsal jsem tam ještě jednou a podrobněji problém s volume vysvětlil.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

potreboval bych helfnout s nastavenim Sierry. Vim, ze se to tady v diskuzi uz probiralo, ale jak na potvoru to pres vyhledavani nemuzu najit :(.

Nainstaloval jsem demo IB i Sierry, ale nemuzu do Sierry dostat zadny jiny graf nez IBM :-/. At zadavam do Open Intraday chart cokoliv (YMM6, ER2M6, YM, ER2, ...), porad mi to pise "Neznamy symbol". Me teda zprvu zarazilo, ze mi IB v demu zobrazuje YM a ER, ale pokud je to v IB platforme, tak by to melo jit prostouchnout i do Sierry, ne?

Btw ten samy problem mam v TSim+. Ackoliv IB zobrazuje jakesi objemy obchodu, v TSim je pri zvoleni cehokoliv mimo IBM pusto prazdno, same nuly :(.

Vim, ze s demem IB je mraky problemu, ale na ostry ucet si musim jeste par dni pockat a jsem nejaky netrpelivy, uz bych si to chtel osahavat :).

Diky,
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...