Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware a příslušenství


Martyn

Doporučené příspěvky

Dnes jsem narazila na tuto zajímavou službu která zajišťuje bezproblémové zaslání zboží z USA, uvažuji že bych to zkusila :) zasilkovasluzba.com/main.php
Je to zajímavé, i když člověk zaplatí cca 1000kč poštovné a 300kč poplatek na měsíc té zprostředkovatelské službě, i tak to vyjde mnohem levněji :) Jen aby v tom nebyl háček...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 116
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

POhybuji se v oblasti HW a SW a mozu doporucit spise zakoupeni v CR,pri poklesu USD jsou uz ceny velmi nizke a rozdil oproti USA uz neni tak velky,navic odpada reseni zaruk,draheho postovneho,celkove podpory ,kabely vetsinou na USA zasuvky atd za cca 15000 se da poridit nadupane dvoujadro plne vyhovujici pozadavkum tradingu i v CR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...

používá tu někdo k obchodování notebook?
v práci bohužel nemůžu používat firemní počítatč a jsem tedy odkázán na notebook a připojení přes t-mobile. bude to stačit?
notebook chci v relaci do 10tisíc - v dnešní džungli se snad ani neodvážím zeptat, ale přece jenom co byste doporučili?

forex obchodovat budu přes Patrii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxrookie:

ze své profese potřebuji k práci tři monitory(no fakt :) ) a ještě před rokem jsem sám sebe utvrzoval v tom, že také pro obchodní platformu jsou všechny tři nezbytnou nutností.. Teď mi stačí 5let starý notebook, který používám v noci do postele na čtení ;) Jestli už nějaký notebook máš, tak bych nový vůbec nekupoval a jestli žádný nemáš a kupuješ ho jenom kvůli tradingu, tak šáhni po té nejlevnější plečce a věř, že ti udělá stejnou službu, jako mnohem dražší stroj. Já to beru tak, že i investice do HW je náklad obchodování.. a jelikož jsem dost mizerný obchodník, tak si žádný luxus dovolit nemůžu. Jestli si koupíš železo za 50k čechokreditů, tak jsi hned v mínusu 50tisíc.. to znám teda lepší startovní pozici :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxrookie:

já osobně bych nikdy nešel do tradingu s nějakým starým secondhandovým ntb..v tradingu samotném je už samo o sobě hodně rizik, tak proč si přidělávat další tím, že se nebudu moct spolehnout 100% na techniku..tj. jako že chci jet v autě závod kolem světa (a nemusí to být na čas) a koupím si na to starého trabanta..

navíc dnes jsou střední ntb za super peníze..sám mám doma nový Asus K50-IN, který je naprosto vpohodě a stál 14,5k..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...