Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware a příslušenství


Martyn

Doporučené příspěvky

ALL,
diky moc za tipy a rady nejen zde, ale i do mailu! :-)

Mam dve NVIDIA GeForce 7600 GS... a uz to slape! Problem byl ten, ze mi sly potvrdit zmeny jen na prvni karte, ale ne na druhe... zrejme chyba Hovnous XP... tak jsem jen vyskubal kabely a prehodil monitory z karty 1. na 2. a naopak a uz to slo... 1. levy monitor klonuji do TV a 1. - 2. - 3. jsou individualni...
Takze co si nataham na levy monitor mam i v TV :-).

Jsem ale neomalenec neomaleny a lenoch liny... uvazuji, ze bych si vedle k TV natahnul bezdratovou mys... urcite by sel ten legracni 2m kablik prodlouzit na potrebnych 10 m :-) a kdyz bych se odvalil z traderovny k TV, tak bych si jen vzal obyvakovou mysku a mohl ovladat PC - tedy vse, co by bylo na 1. monitoru, resp. TV... napr. presentace fotek ba tak byla elegantni :-)

Ma otazka zni... lze mit v PC dve mysi? Aby se chovaly tak, ze funguje prave ta, ktera se prave hybe? :-)

Diky za nazory... :-)

P.S. Slibuju, ze se nebudu ptat na dve klavesnice! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 116
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy,
diky, tak to je muj konec, to se uz nebudu vubec hybat! :-)

A jeste tresnicka na dortu... grafy lze docela citelne sledovat v obrazu v obraze :-), takze zadne prepinani!
Nuto dodat, ze nejsem TV maniak, ale preci jenom je obcas zapotrebi spocinout ve vertikalni poloze, zvlast, kdyz clovek traderuje az 28 hodin denne! :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan:

Fungují i 2 klávesnice, obě přes USB nebo 1 PS/2 a druhá USB. Dodáváme takovéto řešení (1 PC + 2*myš + 2*klávesnice +2*naklonovaný displej) "šetřivým" doktorům, kteří stejně nikdy nepracují s programem zároveň se sestrou a ušetří tak za PC a licence SW ;)

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

...jinak tam je ještě jeden obrázek..abych nevypadal, jako že tady na fóru něco opakuji.:o) (tož spíš doufám, že to tady nikde není) Jo tak jsem prošel celé vlákno "Trading room" a nenašel sem to, tož to su rád :o)) Za tím stolem to totiž vypadá na R65 s librojenem LONG :o)

4032

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...