Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware a příslušenství


Martyn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 116
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trochu pro odlehceni:
prave jsem precetl uplne prvni knizku o obchodovani na trzich v USA krera u nas vysla.
Jedna se o "Hazardni hry - uvod do spekulace s cennymi papiry" Rok vydani 1995! a kupodivu je celkem obsazna - indikatory, psychologie, tvorba OS, MM atd.
No a jake vybaveni je v teto knizce doporuceno?
Minimalne 2 - 4 MB RAM, grafickou kartu a alespon 40 MB pevny disk ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TomasN: 100% pravda. Taky jsem tomu driv nevenoval pozornost, i kdyz jsem obcas cetl jak nekomu nekde vyhorel zdroj a tak. Pak mi na PC odesel zdroj ve fazi, kdy jsem na nem mel rozdelanych nekolik dulezitych veci, a vzal sebou zakladni desku, grafickou kartu, nekolik disku zapojenych do raid pole atd. - v podstate vsechno vcetne mysi a klavesnice! Stalo me to dost penez a hlavne nervu.
Sinuhet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se konecne dockal dostavby meho nove stroje :-)

S kvalitnim zdrojem souhlasim, neni to vec, na ktere by se melo setrit...

Mam dotaz na nejakeho IT sikulu :-)
V novem PC mam 2*2 DVI vystupy... zatim pouzivam 2 monitory, brzy pribude treti... a vcera nam KONECNE!!! :-) odesla asi po 8 letech TV! :-), takze konecne mohu koupit neco na hrani... i tu me napadlo :-) zapojit novou TV do ctvrteho DVI vystupu a mit navoleny jeden kanal na tento vystup z PC. Tedy sleduji Dallas nebo Majora Zemana a prepnu si na kanal c. 33 :-) a vidim VTecko a nebo treba www.xe.com... jde to a nebo jsem se zblaznil? :-)

A pokud by nekdo dokazal poradit, jakou TV, aby tohle umela, budu rad... v TV se totalne nevyznam a moc by mi to pomohlo a usetrilo surfovaci cas... resp. na co se zamerit a co urcite ano a co urcite ne...

Diky moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapci :-),
postestilo se mi, ze mam do bytu privedeny dve pripojeni k netu od dvou ruznych ISP... a ma MB ma integrovane dve sitove karty... lze pripojit soucasne PC k obema providerum???
Napr. jednoho pouzivat na trading a druheho na surfovani, postu a podobne?

Mam dohromady v souctu 5 mega, tak s tim musim nejak nalozit :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ radovan65
ja by som to urobil tak, ze v prvom rade by som vsetko pripojil na jedno pripojenie. Potom by som si zistil IP adresy serverov na ktore by som chcel pristupit cez druhe pripojenie. Teda servre CMS a podobne. Uplne najjednoduchsie ako si presmerovat napr CMS na druhe pripojenie mi pripada to naroutovat v prikazovom riadku cez prikaz ROUTE. Dalsia moznost, mozno zbytocne komplikovana je cez hardverovy alebo softverovy router.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...