Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra nastaveni grafu


Aamer

Doporučené příspěvky

Jardat,
myslím, že je důležité, kdy to spojuješ, jestli v období kdy se roluješ a přelévá volume nebo až na konci kontraktu .. pokud v prvním případě, tak by gap být neměl . Join intraday data umožňuje nastavit časový interval, co spojíš .. jinak jeden trh bude mít stejné ceny u různých brokerů (samozřejmě mám na myslí kvalitní data) rozdíl bude v době napojení

btw: jak se ti mohou rozházet S/R, když jsou stavěné na minulou cenu, ta se nemění při napojení

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mira K
Děkuji za ochotu. Ještě jsem nad tím přemýšlel a to kdy bude ono. Zkusím si nahrát data do určitého datumu (kde se ještě moc neodchylují) a pak od něj další kontraktní měsíc. Dám pak vědět jak jsem dopadl.
Gap může být samozřejmě i v prvním případě. Každý kontraktní měsíc se může obchodovat za různé ceny.
Rozhodily se mi z důvodu, že jsem napojoval až včera. Tudíž starší kontraktní měsíc se obchodoval za jinou cenu než nynější, v kterém jsem měl sr úrovně vyznačené a ty najednou byly v prázdnu:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 months later...

Zdravim,

rad by som zistil, ci je mozne nastavit synchronizaciu, resp. kopirovanie napr. lines medzi chartbooks, alebo aspon vramci jednej chartbook medzi dvoma zobrazeniami toho isteho trhu. Jedna sa mi o situaciu, ked mam napr.zobrazene 2 grafy trhu ES a nechce sa mi znacit dvakrat to iste.

Dakujem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Jardat:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat na to, jak jsi dopadl se spojováním dat kontraktů.
Mám stejný problém se S/R úrovněmi, které najednou nesedí.
Přemýšlím, že S/R úrovně budu hlídat na úrovni indexu (např. ES) a pak je "přenášet" na patřičné S/R úrovně do grafů jednotlivých kontraktů ...
Prosím, vymyslel jsi něco lepšího?
Díky za zprávu.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Chci se zeptat, zda je možné nechat si v Sieře vykreslovat globex uplynulé noci, v případě, že si nechávám vykreslovat pouze denní grafy od 15:30 - 22:00? Globex je mnohými považován za velmi důležitou S/R úroveň, tak bych ho rád viděl při svém "denním" obchodování...

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chci se zeptat proč v sieře nemužu pootvirat více grafu a pak je rozmístit po monitorech jako v ninjovi,zůstávají my pouze na jednom monitoru. A další otázka proč v ninjovi když obchoduji na sim učtu tak my to ukazuje i acount / profit nebo ztráta vyjádřená v dolarech /a v sieře nic takového není. Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

goldkey Napsal:
-------------------------------------------------------
> Chci se zeptat proč v sieře nemužu pootvirat více
> grafu a pak je rozmístit po monitorech jako v
> ninjovi,zůstávají my pouze na jednom monitoru. Díky za odpověd

Uvolnění grafu na jiný monitor:

Chart - > Detach/Attach Chart Window (Ctrl+Alt+D)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...