Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

právě jsem dočetl celou diskuzi, ale problém, který řeším je zde zmíněn jen okrajově: obchodování pomocí internetového připojení mobilního operátora. Potřebuji se připojovat ze čtyř různých míst a pevné připojení není pro mě řešení. Bude dostatečné k obchodování (ID) připojení pomocí současných tarifů mobilních operátorů? Uvádějí rychlost 256 - 1024 kb/s. Doporučí mi někdo nebo naopak vyvrátí tento způsob připojení?
Díky, Petr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cau Petre,

nemyslim si ze by to tady bylo jen okraje. bylo to zmineno nekolikrat. ja to psal napr. na nekolika mistech. obchodoval jsem na cdma a naprosto v pohode. ted ho mam jako zalozni. stejne tak bude fungovat G4, tam pozor jen na pokryti. ostatni "vysokorychlostni mobilni" pripojeni jsou na tom stejne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

zooney:
myslíš si,že tady každý testuje na plazma tv? :o))...jasně že to bude stačit, důležité je rozlišení,ale s jakýmkoliv ntb takových parametrů Ti to bude stačit.V pohodě se na něm dá obchodovat i live 1 nebo pár trhů (záleží na nátuře).Pokud vydržíš a budeš úspěšný,tak časem budeš řešit další monitory,v tuto chvíli to pro tebe není tak podstatný.

Přeji mnoho úspěchů!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, trading je obecně docela náročný na plochu kterou máte u PC k dispozici.
K profesionální práci se tedy doporučuje mít monitor co největší, s dostatečným rozlišením, nejlépe však 2 a více.
Dlouhodobě tedy jedna plocha 15.4" určitě stačit nebude a přikoupení dalšího monitoru se stane nutností.

Osobně hodně cestuji a proto též využívám pro trading ntb.
V kanceláři ale mám dokovací stanici a do ní připojené další dva 21" monitory.

Konkrétně k dotazu:
Na první pokusy by mohl nějakou dobu samotný ntb. stačit.
Doporučuji však myslet do budoucna a volit model s možností dokování a s výkonnou grafickou kartou.
Rozšíření pak nebude takový problém.
Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s tymi monitormi som si tiez myslel ze potrebujem 2, mal som povodne 17" 1280x1024 a bolo to celkom malo tak som kupil k nemu este 20,1" 1680x1050 a teraz tu 17 ani nezapinam, v pohode mi staci plocha noveho LCD, mam pustene len 2 wcci grafy a dvoch bracket traderov na pozadi ide IB tak aby som videl ci tam nahodou nieco nevisi. ak toho stihate robit viac tak je mat viac monitorov super, ja sa to co mam sledovat snazim minimalizovat ako sa len da :-)
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zooey

Výstup bych neřešil - když tak tam dáš redukci. Grafiku bych radši volil nějakou s vlastní pamětí cokoli od GeForce Go 7300 128 MB apod. výš, s integrovanou bys pak mohl být limitován při rozlišení toho ext. monitoru. Já teď zkoušel připojit svoji 19" z PC k NB - 17" 1440x900 integrovaná grafika nVidia GeForce Go 6100 a víc jak 1280x960 jsem z ní do toho 19" ext. mon. už nevyždímal - ale vzhledem k tomu, že mám při tradingu puštěný jak PC tak NB, tak tohle propojování nepoužívám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...