Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mkudela

Pokud to sebou budeš pořád někam tahat, tak 17" je o něco těžší - je to spíš náhrada desktopu, kterou sem tam někam vezmeš. Já jsem si koupil 17" od MSI a už přes rok maximální spokojenost - ten rozdíl tam je prostě znát + 17" mají(většinou) numerickou klávesnici - je to celkově pohodlnější. .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý večer,
tak jsem si koupil konečně druhý monitor a snažím se oba rozchodit. Není mi jasná jedna věc. Po nainstalování ovladačů jsem zadal volbu ovládání nezávisle monitorů jeden na druhém. Znamená tato volba, že bych si např. mohl na každém monitoru zvlášt oteřít sierru, či jinou aplikaci? A nebo se mi program otevře v na obou monitorech a já si přesunuji okna jak potřebuji.?
díky Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je zajimave, ze u toho pocitace se dvema monitory asi prave sedis a ptas se na neco na co prave koukas. tomu uplne nerozumim.

nicmene sazmorejmne na kazdem monitoru zvlast muzes provozovat ruzne aplikace. Ovsem v pripade, ze zaskrtnes moznost rozsirit deskop na druhy monitor, tak se ti pri maximalizaci budou aplikace roztahovat pres oba dva. Zalezi na tom jak to chces a jak si to nastavis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger Napsal:
-------------------------------------------------------
> murphy
> díky za reakci, mám zaškrtnutou volbu rozšíření i
> na další monitor, protože když zašktnuta není,
> monitor pak není aktivní?? Takže přetahování oken
> mi funguje v pořádku, leč abych si nastartoval
> aplikaci na jednom i druhém zatím ne..


jakou mas grafickou kartu? jestli mas Nvidia musis mit zapnute rozsireni Nview (nebo tak nejak) a vypnute to rozsireni. Bohuzel ted nejsem v praci, takze te nemuzu navigovat presne.

zitra rano ti napisu presny postup . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz sem u toho. po nainstalovani nejnovejsich driveru nvidia se v prave dolni casti objevi zelena ikonka pro nastavovani vlastnosti ovladacu. Na tu ikonku kliknes pravym tlacitkem a vyberes uplne nahore nView Desktop Manager a pak nView Properties. V nasledujici tabulce musis zapnout kliknutim na "Enable" nView Desktop Manager. A hned pod tim je wizard pomoci ktereho si vsechno nastavis jak potrebujes. po te co bude fungovat tento manager, tak se pri kliknuti pravym tlacitkem na horni listu jakehokoliv programu ukaze moznost posilat programy na jednotlive monitory.

4541

4542

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...