Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

Swen,
nechci tady dělat rozhodně nikomu žádnou reklamu,jen chci říct že jsem s touto značkou velmi spokojen a umí to samé co ntb o několik tisícovek dražší stroje. Když budeš chtít tak napiš na mail co jsem ti posílal a můžem se pak nějak dohodnout.Ten chlap v té firmě tomu opravdu rozumí a dokáže poradit,popřípadě odkázat na nikoho kdo pomůže.
Když jsem si četl ten tvůj problém tak sem si do firmy ihned zavolal a naštěstí to ten můj umí...což mi spadl kámen ze srdce! Při představě že bych musel kupovat nový...tak si hodím mašly :o/. Jinak nevím jak ostatní ntb,ale já si tam kupoval další paměť a větší hdd (100GB) a vše chodí stále ok.

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kahiros,
vzal bych to od tebe okamzite a asi to tak dopadne. Ten notebook jsem si objednal hlavne proto, abych zjistil jestli opravdu i pri dobre grafice ale rozdilnem typu monitoru (klasika x sirokouhly) to nejde napravit.
Rekl bych ze to bude zajimat hodne lidi - aby nemuseli venovat tolik dni jako ja zatim marne snaze to nejak zprovoznit. Notebook by mel prijit v pondeli. V utery uz bych mel vedet jak na tom jsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swen,
zítra se domluvím s tím známým a půjčím si na zkoušku externí monitor a vyzkouším si jestli to opravdu jde nastavit aby na ntb chodily jiné údaje než na externím monitoru.Raději si to ověřím abych to měl podložené a "netahal tě za nos".Ale nemám důvod mu nevěřit,vždy co řekl fungovalo :o)

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swen,
chápu jak to myslíš. Ptal jsem se toho chlapa ve firmě a doslova jsem mu řekl,že potřebuju vědět jestli mi půjde na jejich ntb připojit externí monitor na kterém budu mít zobrazen obrázek A a na monitoru ntb budu mít obrázek B. A odpověď byla že ano, že se to musí jen nastavit v ovladačích.

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ja vlastnim Acer 291 TravelMate, rozliseni 1024x768. ted jsem si koupil externi monitor Acer 19'', kontrast: 1000:1, jas: 280cd/m2, úhly sledování: 178°/178°, doba odezvy: 8ms, reproduktory, DVI, Pivot a ze zacatku jsem mel podobny problem. bud sel externi na plne rozliseni ale notas jen na 800x600 nebo obracene. pak jsem si stahnul nove ovladace a voila uz to slo. muzu mit oba v maximalnim rozliseni v rezimu rozsireny desk top. ta utilita se jmenuje Intel extreme graphic 2 for Mobile. zkus to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, vmisim se do vasi debaty - pri nakupu se notebooku hledejte, zda je podporovane tzv. "DualView", u Aceru navic maji soft, tusim GridVista, ktery umi jeste neco navic. DualView zobrazeni umi rozliseni externiho monitoru az 1920x1200. Ja pouzivam 17"notas HP a tam chodi externi nezavisly monitor bez chybicky (nebyly nutne zadne dodatecne ovladace). CPU v dnesni dobe pouze a jen CentrinoDuo ! Za tuhle cenu nesezenete nic lepsiho, notebooky s temito CPU maji vykon jako nadupany desktop.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
tak mi prisel ten novy ntb AS5101AWLMi_VGA / 15.4" WXGA CB 16ms / Turion 64 MK36 2.0GHz / ATI X1300 128MB/256MB Hypermemory / 1024MB . Externi monitor mi na nem fungoval, bohuzel zobrazeni bylo opet trochu rozhozene. Znovu jsem si dal kolecko po firmach aby mi to dali dohromady, bohuzel to nikdo nezvladl.
Takze mozna maji panove z technicke podpory Aceru pravdu, ze pokud si koupite sirokouhleho Acera tak na nej poradne nerozchodite monitor s "klasickym" formatem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Swen,
tak to zamrzí.Snad se ti podaří nějak to rozběhat.Já abych se přiznal tak sem zatím neměl vůbec čas vyzkoušet ten externí monitor,ale byl jsem několikrát ubezpečen že to funguje ok.Tak jim budu věřit.Pomalu se začínám rozhlížet po LCD monitoru a jsem z toho všeho zmaten abych si vybral dobře.Asi nebudu chtít nic extra,budu ho využívat jen a pouze na grafy.A tak si myslím že rozlišení 1280x1024 by snad mohlo stačit.

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kahiros,
jako monitor bych ti doporucil to LG L2000C co jsem si koupil. Diky rozliseni 1600 x 1200 se tam vejdou 4 grafy a to nema chybu. Jak jsem drive mel za par hodin potiz s ocima tak nyni je to v pohode. Jen je otazka jestlli by ti to notebook zvladl...
Obecne bych ti nedoporucil na monitoru setrit, nyni se daji koupit 20" za velmi dobre penize.
A jeste jednou diky za tvoji nabidku ze si muzu pres tebe koupit ntb. Sice jsem ji nevyuzil ale i tak diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

20" jsou zatim predrazene - ja doporucuji slusnejsi 19ku (neni o mnoho mensi a je dost levnejsi).

Pri rozliseni 1600/1200 muzou mit nektreri z nas problemy s velikosti pismen a muze to byt i nevyhoda). Kazdemu doporucuji si vse pred koupi dukladne odzkouset - pripadne volit koupi pres internet, s moznosti zbozi vratit.


P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A myslíte si pánové že rozlišení 1280x1024 je na 19" slušné nebo to chce hledat lcd s větším rozlišení?Plánuju že někde v budoucnu tam budu mít víc, ale teď tam budou max. 3 a na ntb budu mít Tsim.
Díky za rady
to Swen:
Když můžu tak pomůžu,ale buď rád že to dopadlo takhle.Měl bys pak zbytečně nervy s prodejem a s koupí nového :o)

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...