Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Take zalezi na OS, ja obchoduji jeden trh podle dvou grafu takze pro sledovani 3 trhu potrebuji 6 grafu + nejlepe 3x otevreny Tsim. No a to na 19" s rozisenim 1280x1024 proste neposkladam. Na 20" jsou 4 grafy v pohode viz. priloha. dalsi dva + Tsimy se mi vlezou i na 17" co mam take doma. Uznavam ze je to asi pro zacatecnika extremni reseni. Na druhou stranu tim, ze obchoduji 3 trhy naraz se take trikrat rychle ucim. (alespon doufam ;-)

2461

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem minulý týden koupil dva 19' HP 1955 a jsem moc spokojenej. Váhal jsem koupit jeden 20 a jeden 19 ale 20tky jsou o dost dražší a je fakt že tím rozlišením se písmo zmenší. Na 19ce je to podle mě ideální, ale každý preferuje něco jiného. (osobně bych radši přidával ještě další 19ky :-) )

Mám teď dva monitory + NB takže pohoda.

Tak hodně zdaru při výběru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, já zatím backtestuji jen jeden trh-ER2.A dělat backtest jen s více TF na jeden trh je pakárna-musím si to ručně posouvat.Ale jakmile přejdu do papertradingu (prosinec,leden) tak budu určitě vyhledávat příležitosti na jiných TF.Takže na monitoru budu mít jeden trh a 3 grafy(nižší TF,TF co obchoduji a vyšší TF) a Tsim na ntb,takže si myslím že 19" bude dostačující.....popřípadě časem dokoupím další :o)

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím.
Máte někdo praktické zkušenosti s připojením dalších monitorů přes USB?
Není takové řešení na úkor stability systému ( např. W XP ) a je tam dobře vyřešena otázka současného chodů přes klasický výstup DVI nebo VGA? Používáte to někdo?
Díky za jakoukoli sdílenou zkušenost.
Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fi:

O něčem takovém , jako je možnost připojení monitoru přes USB jsem neslyšel. Obraz zpracovává grafická karta a ta má VGA výstup, DVI výstup nebo oba dva, ještě případně S-Video výstup. Takže pokud chcete připojit více monitorů, musí to umět vaše grafická karta což u dnešních PC by již neměl být problém. Vy jste na takovou informaci někde narazil, že by to mělo jít?

S pozdravem Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...