Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím PC odborníky.
Dostal jsem nabídku na tento monitor:

Acer AL2216Wsd 22" Wide TFT/1680 x 1050, contr.: 700:1 ,
brightness: 300 cd/m2, 170°, 160°, 5 ms, DVI, Cena: 9.700,- Kč + DPH.
Máte s ním někdo zkušenosti?

Chci to připojit ke stolnímu PC. Grafickou kartu tam mám NVIDIA GeForce 6600.
Nevím, zda tato karta zvládne 2 monitory.
Potřebuji poradit.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau. GeForce 6600 nemá výstup na dva monitory, proto tam 2 nepřipojíš. Dá se koupit např. Matrox Millenium G550, která je "Dual Head". Zkus zadat do vyhledávače "dual head". Vypadne na tebe zepár typů na grafiky, které to zvládají. Dají se sehnat i starší karty Matrox, které to zvládají nebo jsou schopny běžet s jinými kartami.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brondo,
tady jsem nasel neco v poznamce, treba se ti to bude hodit. mozna taky zalezi presne ne typu te 6600. ale v kramu ti poradi. myslim ze bys tu redukci mel mit doma v tom baleni

Karta nabízí TV-out (prostřednictvím S-Video i kompozitního konektoru), který jistě ocení každý, kdo by si chtěl pouštět filmy z počítače na větší TV apod. Díky technologii nView od Nvidie lze připojit jakoukoliv kombinaci LCD monitoru, klasického VGA monitoru, DVI displeje nebo televize (druhý displej může zobrazovat totéž co první nebo i zcela samostatnou pracovní plochu). Ke kartě dostanete redukci z DVI na D-Sub VGA, pomocí které můžete na DVI konektor přes tuto redukci připojit druhý VGA monitor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, prošla jsem celé toto vlákno, a prosím o radu (jsem technický antitalent).

Traduju intradenně, mám stolní PC se 2 monitory - 17 a širokoúhlý 19 - skvělá věc. Nemám v tom problém. Jenže.
Čím dál tím více je různých akcí, které již přímo vyžadují, aby měly pro člověka doopravdy smysl, ntb. Takže nyní bych ho ráda koupila. Potřebuju, aby byl vhodný na ID obchody, předpokládám teda 1Gb RAM, ale co má mít dalšího, nemám potuchy. Internetové připojení doma mám rychlé ADSL, doma budu pořád používat svůj stolní PC. Noťas teda má mít WIFI nebo jaký zdroj potřebný k internetovému připojení? 2 monitory u něj neřeším. Teď jsou k dostání dvoujádrové ntb-jsou o dost dražší, je to nutné, pokud ho chci jen na to, abych ho mohla brát s sebou na různé akce a na případné cesty? Jak by měl být velký monitor, stačí 15,4´? Používat ho budu výhradně na trading, na nic jiného. Jakou doporučujete značku? Jakou konfiguraci? Stačí v tomto případě možnost připojení přes WIFI (např. v Praze v Konferenčním centru)? Co musí případně mít, aby se dalo použít připojení přes mobil-prozatím nemám, nepotřebuji, ale co kdyby...tak ať je to možné.

Díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...