Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

Ahoj,
možné to je, jen je potřeba zvážit, zda to stojí za poměrně Komplikované Administrativní Úkony při případném
posílání peněz zpět...
1) IB vrací peníze na účet, který je u nich vedený k Tvému jménu ( pokud je to jinak, je potřeba právě oněch KAÚ )
2) Při Tvé identifikaci do IB jsi jistě dokládal, že máš účet a že je Tvůj apod., takže už to by mělo být
jasným důvodem poslat peníze právě z tohoto (tvého ) účtu, ale v podstatě nebude vadit, když tam peníze přifrčí odjinud
3) Přítel - nepřítel, peníze a přátelství je jako voda a oheň ( Kmotr III. ), takže by sis ty peníze mohl vložit na svůj účet a z něj odesílat
4) už se to tady probíralo, poslání peněz musíš správně uvést v Account Man., aby bylo zřejmé odkud jim peníze dorazí

Hodně štěstí
Michal

PS: S tím Kmotrem to je pravda!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím všechny,

chystám se fundovat účet přes Servis24.

Nevíte prosím náhodou co znamená ABA number, které je uvedeno na instrukci k platbě?
Zadává se do formuláře nebo ne?
A v případě, že ano, jde o položku Clearingový kód banky příjemce (ve formuláři zahraniční příkaz v Servisu24) ?

Jsem vytřepaný jako startovačka, aby se mi odeslané love neztratily. A taky vím, že je možno zajít na pobočku a tam si to nechat vyplnit, ale zase si říkám, že nejsu lama, abych to nezvládl zadat sám.
Vše je jakž takž jasné, jen nerozumím té ABA.

Předem díky moc za odpověď.

Jarek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

lordberry Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> chtěl jsem se zeptat, jestli ještě někdo používáte
> společnost Finance International k fundování či
> výběrům obchodního účtu.
> Chci jejich prostřednictvím v dohledné době
> fundovat účet u IB.
>
> Předem díky za odpověď.
> Jirka

Ano, pouzivam. Vzdy bez problemu. Pokud poslete penize pres Finance international, tak v budoucnu neni problem z vyberem. Ten uz ale nejde pres tuto spolecnost, ale pouze primo na Vas ucet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jadvig Napsal:
-------------------------------------------------------
>
> Ano, pouzivam. Vzdy bez problemu. Pokud poslete
> penize pres Finance international, tak v budoucnu
> neni problem z vyberem. Ten uz ale nejde pres tuto
> spolecnost, ale pouze primo na Vas ucet.
>
Díky za rychlou odpověď. Už jsem s nimi dnes mluvil přes telefon, tak do toho půjdu. KB dotovat nebudu:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím,
rád bych si otevřel Euro účet u Fia, abych nemusel platit ten šílený 1% poplatek za převod do zahraničí (IB) co mají téměř všechny banky.
[bold]Jen se mi nikde nedaří dohledat, zda ten účet co má IB v Neměcku (IBAN DE21502109000119754038) také spadá do té novinky - systému Target 2 co má ted od srpna Fio.[/bold]
Potom je tam poplatek za odchozí nebo příchozí platbu jen 1€, at je to kolik chce. Při mém prvním převodu do IB jsem bance zaplatil dohromady za všecho cca 1.800,-Kč :(.
Zkoušel jsem se ptát přímo ve Fiu, ale to prý oni neví. Musím to někde najít sám a nebo se budu pokoušet o anglickou konverzaci s IB ohledně jejich německého účtu.
[bold]Takže nemáte někdo zkušenosti s novým převodem z Fia do IB?[/bold]
Děkuju za pomoc.
Véna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,
mám dotaz zda někdo nemá účet u ČSOB a posílal tak peníze k fundování účtu přes ČSOB InternetBanking 24?
Zda vše šlo poslat přes tuto službu nebo je potřeba fizicky zajít do banky.Ještě mám dotaz ohledně fundování účtu.Poslání peněz může být v CZ a banka to převede sama na USD dle kurzu banky nebo se postupuje jinak?

předem dík za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...