Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

user.fin: vyzkousene to nemam (takovou variantu jsem zatim nikdy nepotrebovala), ale dam tip na mozne reseni v CR (predpokladam, ze postup by v SK mohl byt obdobny).

Podle me jsou na vyber dve moznosti:
- vlozit penize do banky, ktera umoznuje vklad hotovosti (napr. Fio, Raiffeisen Bank, Komercni banka, Ceska sporitelna, CSOB, ...) a nasledne udelat bezhotovostni prevod v cizi mene
- vlozit penize na ucet prostrednika, ktery posle penize do ciziny (v CR napr. Reol, SAB, ...)

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman001 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Cesar001,
> ja pouzivam Reol a ten vzdy vyzaduje uvedni toho
> "Ucka", jinak se ta platba udajne nesparuje se
> spravnym uctem.
>
> Zdravim
>
> Roman

zdravím já jsem se dneska taky registroval u Reol. Chtěl bych se jen zeptat kam zadáváte tyto údaje (U3584
6/....) pro správné spárování došlé platby. Jestli do "Detaily platby"

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

mam dotaz ohladne prveho fundovani uctu. Mam ucet u Mbank, ktora robi len transfery v ramci SEPA.
Informoval som sa u IB, kde mi odpisali toto:
Once your account is approved, you can create a deposit notification in EUR currency and then advise your bank to send EUR funds to our bank in Germany.

Ma niekto skusenost s prevodom penazi to tej ich nemeckej banky?
Pojde to rovnakou cestou aj pri buducom vyberani z uctu, pripadne ruseni uctu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,

volal jsem na infolinku REOLu a tvrdí, že není sebemenší problém nafundovat účet u IB přes ně, že už s tím mají zkušenosti. Poplatek by měl být 100kč za fundování a 80kč za výběr zpět. Kurz přímo ze spotového trhu USD/CZK aktuální. Poplatek na straně IB by se měl vejít do 50USD s přehledem.

Dám vědět, jak jsem dopadl. Máte někdo aktuální zkušenost?

Pasin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám stejnou zkušenost z minulého týdne jako Kamui. Převod z Reol k IB cca 4 pracovní dny, poplatek 100Kč u Reolu, k IB dorazilo o 25 USD méně. Značná výhoda Reolu oproti bankám je, že nemusíte nikam chodit, vše řešíte telefonicky, smlouvy a příkazy se posílají buď poštou nebo s podpisem naskenované. Využil jsem jejich služeb podruhé a nemám nejmenší výhrady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...