Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

Ahoj :) ....

prosím může mi někdo poradit, jestli si mam dat na něco konkretniho pozor, když budu zakladat učet u IB, aby se to zbytečně nezdrželo ..... Někde jsem tu kdysi našel odkaz na stranku, kde bylo právě toto popsano, ale samozřejmě když to potřebuji, tak ji nemohu nalézt :)) .... Jestli prosím někdo znate adresu stranky kde toto je , prosím prosím plácněte sem odkaz jako odpověd na moji zelenáčskou otázku :D ...... Děkuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau,

nějaký starší návod je i tady na webu. Je potřaba mít ubankovní účet na své jméno a nějaké doklady typu řidičák, pas, občanka, výpis z bank. účtu nebo od dodavatele elektřiny či plynu (nemusí být toto vše dohromady).
Dále si rozmyslet jak vyplnit kolik máš zkušeností s obchodováním a své roční příjmy + majetek.
Pokud jsem na něco zapoměl mám na to ve svém věku právo :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen pro jistotu se chci zeptat. Mám už nějaký čas funkční účet u IB, teď ho chci navýšit. Pokud tam pošlu peníze stejným způsobem jako to proběhlo poprvé je to ok ? Tedy chová se to jako normální bankovní účet, nemusím nic u IB nastavovat a použiji v bankovním převodu stejné kódy a vše jako to bylo poprvé ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Poprosim vas ak je to mozne dajte sem nejaky obrazok s prevodovych prikazov.
Stracam sa v problematike.
Ak nieto previedol bezchybne peniaze mohol by lopatisticky vysvetlit komplet system.
Inak sa tu rozpisuje na tisic stran /urcite jednodchy/ problem.
Ak su traderi ktori maju skusenost poprosim - dajte to po lopate v par krokoch sem do diskusie nech nezabudneme my ostatny nejake "U" alebo ktovie co.

Dakujem

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Omlouvam, se jestli se to uz resilo, spise mi jde o aktualni informace. Chtel jsem fundovat ucet u IB pres REOL a slecna v telefonu mi sdelila, ze nemaji ted aktualizovanou licenci a nemohou posilat penize. Radeji se proto jeste zkusim vas zeptat:

1) fundujete ucet pro IB pres REOL?
2) lze pres REOL i penize vybirat nebo budu muset mit jeste dalsi ucet, na ktery budu posilat od IB penize?
3) mate nejake finty, ktere by mel clovek pri polatbe/vyberu dodrzet?

Diky za vas cas
Nean

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kefrinko, zatim jsem od REOL nedostal odpoved. Slibili, ze vse poslou e-mailem, ale nestalo se nic. Slecna z REOL v telefonu na me nedelala dobry dojem. Spis obecne fraze nez ze by vedela neco konkretne. Ted premyslim, ze vyuziji radu tady na foru, zalozim si zvlastni ucet u FIO, ze ktereho budu fundovat IB uz i v budoucnu. Cena je tusim 100Kc/250Kc; resp. 500 Kc. To je jeste snesitelne. Jen nevim, jak se bude prepocitany kurz lisit a kolik tedy budu tratit na konverzi. Spis by to chtelo se zeptat nekoho, kdo penize aktivne posila na ceny. Pro me je to jeste i otazka budoucnosti, aby byl prevod co nejjednodussi. Predstava, ze mi REOL rekne, ze ma moje penize nekde na uctu, ale nemam licenci, tak to asi ne ...

Ahoj
Nean

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Nean,

dneska jsem volala do REOL. Z pani po telefonu mam naopak velmi dobry pocit. Vsechno mi vysvetlila, ze nyni pouze cekaji na obnovu licence od CNB (toto ted resi vsechny podobne spolecnosti) a pro ochranu klientu neposkytuji sluzby do obnoveni.
Behem chvile mi poslala e-mail, kde opet vsechno vysvetlila i pokyny k transkaci.
Tato zalezitost by se mela vyresit behem tohoto tydne.

k

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...