Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MPLAY v Praze


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Zdravím
bohužel nejsme schopni být on-line 24hodin denně.
Samozřejmě pokud jste peníze poslal, tak není důvod nepřijet. Do pondělí platby zpracujeme.
Na e-maily odpovídáme vždy do max. 3 dnů, takže pokud jste psal, určitě se k Vašemu e-mailu dostaneme.
Děkujeme za pochopení.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

>>> bohužel nejsme schopni být on-line 24hodin denně.

Jasně, rozumím.

Ale shodou okolností jsem o pár dní dříve platil za jiný kurz a měl jsem dojem, že potvrzení bylo vygenerováno automaticky, protože přišlo obratem. Takže tady jsem si opravdu nebyl jist, zda je vše OK.

Díky za odpověď a těším se na setkání.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, traderi:-) Môžem sa spýtať niekoho ochotného čo sa mu najviac na Mplayovi páčilo? Poprípade čo bolo zlé, ak také niečo bolo?
ďakujem a dúfam, že sa aspoň niektorí podelíte so svojimi dojmami zo semináru s nami, ktorí sme sa na seminár nemohli alebo nechceli dostať.

ja viem že je to možno celé príliš skoro, ale som trocha zvedavý. trocha DOOOSŤ:-))

zdraví vás
majkl



P.S. dúfam, že v najbližšej dobe pribudne tu na financniku nejaký článoček o seminári Mplaya. bolo by to super

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkl: libily se mi nejvic non-directional strategie (kalendarni spread a iron condor) - a prvni den moneymanagement a spol. Kazdy si urcite vybere, seminar byl super. Z meho osobniho hlediska nemuzu rict, ze by se mi neco vylozene nelibilo, ale mozna ze hodne pokrocili mohi byt rozcarovani, ze Mike nepouziva zadna kouzla s greeks atp. Ale evidentne to neni treba k tomu byt profitabilni ;)
Pokud umis anglicky, mrkni na www.mplayoptions.com , jsou tam linky na jeho vsemozne materialy atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Celá akce se moc povedla, organizace výborná (místo, občerstvení, dostatečný počet hostesek, skvělý překlad atd.), samotný Mike mě příjemně překvapil (veselý, skromný chlapík), informační hodnota asi pro každého jiná, já si z toho odnesl hodně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...