Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MPLAY v Praze


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Zdravím!

Měl bych dotaz na Petra s Tomášem: Mohou se ti, kteří se nedostanou na MPLAYův seminář, těšit na to, že se na tomto webu objeví například nějaký záznam z tohoto semináře? Např. popis MPlayova Vegas systému, resp. jeho opčních strategií, podle nichž (dle jeho slov :-) ) může každý ihned začít opce obchodovat, či cokoliv podobného?

Předem moc děkuju za odpověď!
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

záznam žádný bohužel nebude, samotný seminář je chráněn autorskými právy a Mplay nesouhlasí s pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů. Pokusíme se však nejdůležitější části semináře shrnout formou článků. Opce může začít obchodovat každý ihned po té, co si důkladně backtestoval zvolenou opční strategii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No přesně tak sem to myslel :) Nepočítal jsem s tím, že by se pořizoval nějaký audiovizuální záznam, to mi bylo jasné že to nepůjde, myslel jsem právě nějaké ty článek např. k těm strategiím, o kterých se bude Mplay zmiňovat. Jestli jsem to pochopil dobře, tak se na něco takového těšit můžeme, takže jsem nadmíru spokojen, nadšen a velice se těším :)

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

V Praze jsem jednou spal v nějakém motelu v Bubenské ulici (Holešovice), byli jsme čtyři spolužáci a měli jsme 4lůžkový pokoj za 1000,- Kč na noc. V tom motelu bydlí kdejaké existence, takže sám bych se tam asi bál, ale pokud vás bude víc a domluvíte si samostatný pokoj přesně na váš počet, tak je to na přespání super :)
Nebo zkuste nějakou kolej, která poskytuje ubytování na krátkou dobu (třeba Hvězda na Břevnově, cca 35 minut do centra).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...