Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MPLAY v Praze


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

To MiroslavCZ:
I když jsem se nad tvým příšpěvkem pousmál, nemůžu na to nereagovat. Typicky české závistivé povahy bohužel i na F! Jestli máš problém, tak to řekni přímo a nebo nic nepiš! Tento způsob myšlení vyšel z módy před 18 roky.
Kdyby někdo co má místo s noťasem nejel, dejte mi vědět, ihned Vám pošlu peníze na účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miroslavCZ

:-) ted jsem se od srdce zasmal :-) sice neznam podrobnosti financovani, ale platit letenku a to ne economy, ubytovani, proste veskere vydaje je zcela bezne. a to i pro druhe polovicky. takhle se dela byznis. to si doopravdy myslite ze vam nekdo prijede a ktomu si zaplati cestu, hotel pres ocean v business tride? tohle neudela nikdo a navic si jeste necha zaplatit. to je standardni posup, ktery take praktikuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsme trochu off-topic :-)
Je to skutečně standard, platit takto byznys class i pro druhé polovičky, hotely, atd. Pouze je to dost nákladné a většina se platí předem, takže samozřejmě celá akce byl pro nás dost veký risk a proto se nyní vůbec ale vůbec netajíme tím, že se nám dost ulevilo, že je již skoro vyprodáno :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobre rano,

mam dotaz -- kdyz se budou slidy rozesilat e-mailem par dni predem, bylo by mozne je dostat i v originale (neprelozene)? Nic osobniho proti prekladu, ale AJ je mi v tomto smeru blizsi.

A podobny dotaz mam jeste k simultannimu prekladu prednasky -- bude mozne ji poslouchat jen v originale? Resp. jak budete ten preklad resit? Zase by se mi nejvic libilo mit moznost poslouchat _jen_ original (takze neco jako preklad do sluchatek), ale nevim, nakolik tohle vidite realne ... ?

-- W.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

pokud bude Mplay souhlasit s rozesláním slajdů i v originále, určitě to možné bude. Záleží na souhlasu Mplaye - je to jeho autorské dílo.

Preklad "do sluchatek" nebude, to je financne pomerne dost narocne. Bude to tak, ze budu prekladat Mplayuv vyklad ja. T.j. nejprve Mplay neco rekne v angl, pote ja to prelozim do CZ. Budete si tedy moci vyslechnout Mplaye v anglictine naprosto se vsim vsude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj organizatori.
Ja som ten , ktory sice prvy Vam napisal mail, ale ako blazon som sa nezaregistroval, lebo som to absolutne podcenil, bol som mimo ....... Teraz len mozem plakat nad rozliatym mliekom ako sa hovori. Chcem sa opytat, ked je taky velky zaujem, nedalo by sa to prelozit niekam, kde je vacsia kapacita ?

Inak ak by sa niekto nemohol zucastnit rad kupim jeho miesto. Mozete mi napisat na tibor@tmk.sk

PS : som ochotny aj priplatit nad sucasnu cenu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...