Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Soudruzi, přestaňte mne kamenovat. Já jen upozornil aktivní přispěvatele na to, že odpovídat by měli jen v případě, že něčemu rozumí a odpověď znají. Což evidentně nebyl Premnathův případ. No a co se týče Nokase, těžko někomu radit, když ten AOS sem nepřipne, že. Někde se tam prostě musí upravit volume, ale v platformě to nebude.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,


DarkMan:

Líbí se mi Tvůj indikátor LSMA_in_Color (ADX MA), ale nedaří se mi využít ho v EA funkcí iCustom. Už kolem toho kroužím nějaký čas a pořád žádný nápad. Máš to v paži a poradíš mi? Díky.
(Budu teď nějaký čas ve špitále, takže na případnou odpověď nebudu asi hned reagovat, ale chci se tam na něco těšit.)

Zdraví :)

Lerak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim priaznivcov AOS

S live tradingom nemam zatial ziadne skusenosti. Su to len tri mesiace, co sa zaoberam tradingom samotnym, takze som cisty novacik. Ako programatora ma samozrejme hned zaujali AOS. Momentalne sledujem "Automated Trading Championship 2008" a dokonca som sa aj zapojil, aj ked si nedavam velke sance. Zaujimalo by ma ci je tu niekto kto sa seriozne zivi nejakym AOS? Cital som tu na fore jeden prispevok od jedneho programatora v duchu, ze stratil rok hladanim AOS bez nejakych vacsich vysledkov a momentalne ide zrejme manualne.
Zatial mam podobne skusenosti ako dotycny programator, aj ked si myslim ze AOS je cesta.
Jediny profitabilny AOS, co sa mi doteraz podarilo vytvorit (okrem toho v ATC2008, ktory bezi na dvoch jednoduchych MA) je 10pips za den vzdy v tom istom case proti trendu v predoslom dni (zjednodusene). Ma niekto prakticke skusenosti s niecim podobnym, resp. moze fungovat takato strategia podla vas? Ja som robil backtesting od roku 2001 do 2008, pricom system som vyladil na posledne dva roky a vysledok bol, ze AOS sa za cely ten cas dostal z kazdeho DD, aj ked niektore roky boli cele startove. Rok 2000 mi uz skoncil totalne v strate, resp. AOS sa z tych DD uz venyhrabal.
Realny vysledok za rok 2007 je 3500$ z 1000$ s relativnym DD asi 20%.
Co mi vadi na vsetkych AOS je neustala potreba doladovania, ale toto zrejme musia robit aj traderi, ktori idu manualne.
To je tiez vec, ktora by ma zaujimala, ako casto - ak, menia - aktualizuju svoju obchodnu strategiu ostatni traderi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim všechny programátory,mám tyto otázky:

1.) jde backtestovat v MT4 příkaz kdy na základě jednoho grafu provedu obchod v jiném páru např. když USDGBP splní podmínku tak na páru EURUSD provedu obchod. Nějak to nemůžu naprogramovat
předpokládám že to bude parametr Symbol(), ale nevím jak to správně napsat Symbol(EURUSD) v tomto příkazu
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,Ask,3,0,0,"index",0,0,Green).

2.)prosím o vysvětlení jaká je použita funkce při backtestingu při sběru dat typu KONTROLNI BODY( v manuálu je to pouze zevrubně popsáno). Ptám se proto, že systém který mám, při tomto nastavení při jakemkoliv páru je profitabilní, ale při sběru dat typu VSECHNY CENOVE POHYBY je ztrátový. Má idea je taková: předat systému pro obchodování jen kontrolní body (jde li to při online vypočíst a tyto parametry dodat)

předem děkuji za odpověď Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

strtom:
ad 1) nejde to. (navíc pár USDGBP zřejmě myslíš USDGBP). Pokud to budeš chtít psát do EA, použij tvar, který tvůj broker používá pro zobrazování quotes (okno Market watch).
ad 2) MT4 backtestuje nejmenší data 1 minutová. Pokouší se simulovat ticková data přes určitý algoritmus..... pokud dáš volbu kontrolní body, nasimuluje 12 ticků během jedné 1M svíce, pokud ticková data, je těch bodů víc. Obě metody jsou nepřesné, protože data reálně byla jiná. Přesto se tickový model považuje za přesnější. Nicméně to do reálu nepřevedeš, protože reál je reál a ne simulace. Sám považuji za backtest na nízkém TF za nepříliš hodnověrný, čím vyšší TF, tím lépe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...