Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
mám takový dotaz ohledně VT traderu. Například dnes jsem obchodoval USD/JPY a docela dost jsem vydělal a nebylo to jen dnes. Používám demo učet a tak se chci zeptat, jestli v tom není nějaký trik či lákání na live account? Ten graf byl podobny našemu Středohoří a snad každý by vstupoval do pozic na vrcholu a na dně jako já. Opravdu nevím kdo by v tomto případu vydělával, když je to tak jasné. Fakt se mi to nezdá... Jaký na to máte názor?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield:
Hovoris ze si vekla zarobil. Hod sem svoje obchodu a vysku uctu a mi ti zhruba povieme kolko ti to vydrzi. :)
Podstatny rozdiel medzi live a demo je v psychike. To co na deme v pohode zrealizujes na live pustis do gati. Inak zalezi kolko uz obchodujes demo a ake mas skusenosti. Ale presne trafenie vrcholov a spodkov je skor nahoda. Inak je live a demo rovnake co sa tyka technickych zalezitosti a live dat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
obchoduji na 5 minutovém grafu fakt jen podle logiky, počkám si, až je hodnota okolo nejnižší nebo nejvyšší hladiny, a potom jednoduše nakoupím nebo prodám, a zákonitě se laťka za ten den vyšplhá nad a nebo pod hranici, jakou si představuji. Já vím, že v tom není moc umu(TA,FA), ale tak nějak to pořád vychází, jaký na to máte názor, dá se takhle obchodovat, popřípadě, je tu někdo takový???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anfield
Kupuj nízko prodávej vysoko - to už platilo na burze v Antverpách v roce založení 1531, kdy takový N.Y. byl pustina a patřil indiánům..:-), je to celkem obvyklá taktika, která přetrvává dodnes. Problém je zde jediný - dobře odhadnout dno resp. vrchol...k tomu se dnes využivají hlavně pivoty S/R v nejrůznějších podobách...Ale nějaké zákonnitosti na FX nehledej nebo spláčeš na výdělkem..:-). Pokud ti to však vychází a máš cit pro ten správný okamžik, nakonec proč ne...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím všechny zkušené i méně zkušené tradery... mám menší dotaz ohledně programování ve VT.. tak trochu se v tom začínám hrabat a zajímalo by mě jestli se někde dá sehnat přehled všech (nebo alespoň těch obvyklejších) příkazů co tato platforma umí a zná. Zkouším rozpitvávat jednotlivé skripty ale narážím na problém, že nevím co který příkaz plní za funkci ... Díky za odpověď
fytypaldy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fytypaldy
teda to je nick, ta češtin dostává záhul..:-)...co občas zkusit Vyhledávání a hlavně využít manuál VT..je tady část přeložena i v češtině...ve vlákně VT 1,6..první část manuálu v češtině máš odkazově níže, kompletní manuál v english je na www CMS
www.financnik.cz/pdf/VTmanual1.pdf
Pitvání je celkem dobrá cesta, začni si pitvat jednoduché indikátory typu MA, RSI, W, CCI a časem příjdeš i na to, jak fungují složitější scripty
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho
o pivotech a nesouladu při počátku týdne už tady toho byly popsány stohy.., pokud jedeš na pivoty a když ti nesedí komerční z VT, tak si vytvoř vlastní nebo se koukni na hranice pivotů, kterých je na různých stránkách hafu (včetně různých automatů)...a taky je to různé - viz třeba fxstreet...www.fxstreet.com/technical/ Nechtěj ale po mne, abych tady kopírovat a zobrazoval každou ptákovinu...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid : to ja viem a aj si to kontrolujem podla actionforex lebo na tie z VT sa neda vzdy spolahnut. Viem aj ze ten problem je uz stary . Len doteraz sa mi to vzdy darilo eliminovat nastavenim close time priamo v indikatore ale teraz aj po prestaveni casu to neukazuje dobre. Ale vyzera to tak ze je to asi neriesitelny problem co sa tyka VT.
Nema niekto indikator na pivot ktory by stahoval hodnoty priamo zo stranky a nie z hodnot vo VT ? DIK

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...