Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat zdali máte někdo zkušenost s převodem části prostředků od CMS zpět do ČR? Realizace převodu funguje bez jakéhokoliv problému, akorát nevím jestli v době kdy mi nebyla převáděná částka odepsána z FX účtu můžu držet nějakou otevřenou pozici?

Díky za radu.

kunas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
když v pondělí zadám (mailem) vybíraní dolárků či eur, obvykle to mám ve středu na účtě. Problém nejsou. Otevřenou pozici držet můžeš, ale záleží na výši tvého účtu a to zda držíš nějakou lotovku nebo desetilotovku a jaká je na otevřené pozici situace vzhledem k marginu...Nějakou malou v poměru k účtu držet můžeš, ale raději při odesílání mailu s příkazem nedrž nic..nevím jak velkou částku v poměru k účtu vybíráš.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
v pátek, kdy končí týden, neočekávej, že se amíci přetrhnou ve vyřizování něčeho...teď je tam deset dopoledne a povíkendové klábosení o dětičkách a průběhu kecání při grilování...letitá zkušenost i na vlastní kůži..Uvidíš k večeru, když ti to odepíšou...jeden lot s tímhle účtem 12K a 10% výběru, by neměl být problém otevřít..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
no správně bys neměl, ale když tam máš dost marginu, vzhledem k požadavku, otevřené pozici a vývoji na trhu (samozřejmě ne, když máš otevřeno 10 lotů v průběhu NFP s 10K účtem..:-)).., předpokládám, že jejich manager, který to dělá jen koukne na tvůj účet, odepíše požadavek a jede se dál..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...