Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SIDe,
dekuji za odpoved, myslel jsem AOS z prvni stranky tohoto vlakna. Zkusil jsem ho parkrat spustit na data v ruznem nastaveni, ale vysledkem byla ztrata, nikoliv byt treba i maly zisk. Ptal jsem se i proto, ze jsi na teze prvni strane odpovedel, cituji: „hlavně ty nervy před daty.:-)..“. Takze jsem se chtel dozvedet, zdali vseobecne s AOS pracujes, zdali ho pustis ve svem obchodnim scenari k dilu.
Dekuji za Tvoje poznatky a zkusenosti, ktere davas v plen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny
mám opět takový dotaz,dá se ve VT-ečku někde nastavit aby když vstupuji do trhu na market okamžitě naběhl i přednastavený stop příkaz,vím že to jde udělat ručně,ale z obchodování futures jsem zvyklý na to že to naskakuje automaticky a já pak už na to nemusím ani myslet.Jsem si vědom že se to dá nastavit společně s PT při vstupu na stop nebo limitní příkaz,ale zajímá mě to právě na ten market.Předem děkuji všem za odpověď Bushman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bushman Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim všechny
> mám opět takový dotaz,dá se ve VT-ečku někde
> nastavit aby když vstupuji do trhu na market
> okamžitě naběhl i přednastavený stop příkaz,vím že
> to jde udělat ručně,ale z obchodování futures jsem
> zvyklý na to že to naskakuje automaticky a já pak
> už na to nemusím ani myslet.Jsem si vědom že se to
> dá nastavit společně s PT při vstupu na stop nebo
> limitní příkaz,ale zajímá mě to právě na ten
> market.Předem děkuji všem za odpověď Bushman


Tak to nejde za market musíš bez SL a pak teprve zadat SL růčo, myslím že TrSL a SL při vstupu za market se u VT asi nedožijeme. Kdyby chtěli už to tam dávno je, takže to tam spíše nechtějí. Jinak pro rychlejší zadávání SL jsem se naučil zadávat SL ne hodnotou měnového páru ale jednoduše zadám ztrátu -250 US/lot a ono si to samo nastaví a maximálně ten SL zaokrouhlí pár centů nahoru nebo dolů aby to odpovídalo hodnotě celého pipsu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte

Nepostrehol niekto z Vás, že po stiahnutí nového update 1.8.6 mu zamŕzajú niektoré funkcie pri úprave grafov?
Napr. nemôžem posúvať graf pomocou posúvneho pásu úplne napravo- buď mi to nereaguje, alebo
mi to zmizne. Podobne keď som dala už 4 x vymazať jeden graf vôbec to neragovalo. Nepomohol ani reštart PC.
Som live a veľmi ma to brzdí- radšej nevstupujem do obchodov. Ak je tým novým update, dá sa ešte dať naspäť pôvodná verzia?
Ďakujem. Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...