Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid,
nechci mazat, chci jen vrátit poslední krok. Příklad: mám Line Supportu 1,3717, na tuto linii zadám Limit, trh jde za mnou chci posunout Limit, ale pohnu si s Line Supportu a krokem zpět bych ji chtěl vrátil na původní místo. Mohu ji vrátit, ale musím do poznámek jaká byla hodnota před posunutím. Jo už to slyším vždyť tam máš Limit tak to vrať. Tak jinak: u Line mám poznámku, zmenším graf a chci posunout poznámku, ale občas se mi stane a to si dávám pozor, že posunu i Line. To samé, krokem zpět bych ji vrátil. Možná jsem Tvoji radu jenom nepochopil.
Díky
Merlin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosim vas mozete mi vysvetlit ako zadavat entry?uz som sa to raz pytal,ale aj tak som z toho blby.ak chcem na grafe zadat entry nakup na hranici 120,45 tak neviem ako to urobit.mam tam na vyber len entry stop nakup a entry limit predaj,a to ked dam natu hranicu,tak popretati sa to zrusi a ziaden obchod sa neurobi.nemam tam na vyber ziadny entry nakup,ani entry predaj.viem ze pytam blbost,ale nerozumiem tomu. dakujem

3946

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosim vas viete poradit ako zadat entry na nakup z grafu napr.na hranicu 120,45.uz som sa to pytal,ale stale som z toho blby.na vyber mam len entry stop nakup a entry limit predaj a ked to nastavim natu hodnotu 120,45 ,tak po pretati mi vsetko zmyzne a ziadny obchod sa neuzatvori.nemam na vyber ziadny entry nakup.v skratke by som chcel vedet ako zadat entry nakup po pretati hranice 120,45. dakujem

3947

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bakso: pravým tlačítkom klikni nad aktuálnu cenu, zvoľ entry stop nákup (predpokladám, že chceš nakupovať, teda long), zobrazí sa ti okno pre zadávanie entry. Tam si uprav kurz na ktorom chceš nakúpiť, prípadne zmeniť množstvo.
Dúfam, že som nepochopil zle tvoju otázku, neviem čo ti zmizlo. Ak ti to nefunguje ani takto, napíš postup akým entry zadávaš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Otvor si zalozku s Uctom a tam pravym tlacitkom Edit DA Group..
Malo by to byt ten objem, ktory sa ti vyplni aj ked das klasicky short/long..
Endy

Ralph618 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mam na mysli, ze ked to stlacim tak, nech sa
> otvori pozicia s 3 lotmi. Kde nastavim tu trojku?
> Dik za trpezlivost :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sorry, neviem co mas na mysli.
Tak sa vola polozka z kontextoveho menu, ktore sa objavi ked kliknes pravym tlacitkom na riadok svojho uctu v VT.
Tipujem ze to znamena [bold]D[/bold]efault [bold]A[/bold]mount.
A preco je tam group fakt neviem.
Endy

Ralph618 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Endy
> no dik, toto by som veru nenasiel. A aky je
> rozdiel medzi DA a Group?
> Ralf


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...