Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravičko Side,

chtěl jsem se tě zeptat na jednu věc,a to zda-li když vstoupíš do pozice jedeš jen v trendu,a nebo jedeš třeba i proti trendu...vím že jedeš více lotu,a třeba postupně uzavíráš.
Ptám se proto,že nevím zda li mám do AOS dat veci na trend,a nebo i proti...sem tam se vyskytne pěkný sešup dolu,ale pak se to zase otočí..up...zajímá mě TF 1M,5M

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
hovořit na 1 min. grafu o nějakém trendu (v pravém slova smyslu) je asi ošidné...vstupuji podle udělátek a mnohdy jdu krátce i pro ti tomu, co by se dalo nazvat "stávající" trend...na 5 min. je to trochu jiné...pokud budeš chtít profitovat na obratech (sešup dolů a pak up), pak tě ani nemusí vlastně trend zajímat..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Sid

děkuju za odpověd.Tak nějak jsem si to myslel.Na M1 ten trend moc není..spíš tam je up/down..takže se dá profitovat na obojím,ale určitě chce přihlédnou na celkový trend(at M1,M5,M15-větší perioda indikatoru),protože někdy je ta korelace tak mala,že to je na vyražení SL, a nebo to ani nedosahne přijatelného zisku :)..zustanu asi přece jenom toho držet se trendu,at je to na M1,M5..DEKUJU

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rád bych se zeptal na TRS ve VTčku. V jednom grafu můžu otevřít více pozic, ale jak docílím toho, aby každá pozice měla jinou hodnotu TRS? U MT4 je TRS vázám na konkrétní pozici dle čísla obchodu, ale u VT jsem nic takového nenašel. Znamená to tedy, že když chci mít různou hodnotu TRS musím si otevřít novy graf a tam si otevřít novou (další) pozici a na ni použiju ten VTečkovej indikátor TRS s jiným nastavením?
Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...