Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych se zeptat,zda vam dnes odpoledne funguje VT? Jsem live. Uz jsem ho nejmene 20x restartoval, vzdy funguje tak 30-60sec a pak zezloutnou kolacky:(
Nebo je to jen z toho duvodu, ze se ocekava vetsi volatilita a tak to proste prubezne vypinaji? Mel jsem otevrenou pozici a nemohl jsem sklidit pre daty, pak me to vyhodilo na SL. Novou pozici jsem uz taky neotevrel:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

jak do VT zadám Stop-Loss příkaz pomocí AOS ?
Vím jak v AOS zadat BUY / SELL, takže pokud AOS běží, tak mi Stop-Loss může samozřejmě hlídat. Co když ale spadne server, připojení, elektrika...
Chtěl bych, aby při otevření pozice AOS sám nastavil Stop-Loss; poté ho dle vývoje trhu posouval.

Dík moc
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pslepicka
sice sám ještě tápu ve VTčku, ale standartní funkce TRS tam není.To znamená, že můžeš použít indikátor TRS jsou tam dva, ale ten pracuje jen v tvým PC.Jakmile není spojení atd. jsi v koncích. Jediná možnost je zadat klasický SL pro pozici a ten pak stále posouvat myší.Prostě ten automat jsi ty s myší, a tenhle SL je u brokera, takže výpadky sítě tě nezajímají.
Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pslepicka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dík za odpověd.
>
> Bohužel, to jsem si myslel. Je to dost zásadní
> věc, VT to pro mě dost znevýhodnilo.
> Psal jsem jim na Support (cca před týdnem),
> odpověd žádná.
> Mám demo účet, padá mi cca 2x denně.
> Na učení nebo testování strategií je VT
> vynikající, ale na obchodování asi uteču k MT4...
>
> P.


No kdyby jsi měl i live ta měl puštěný na 2 pc oba jako to mám já tak by jsi viděl že live je vetšinou stabilní zatímco demo má často výpadky hlavně minulý týden v pátek je mělo skoro pořád. Řek bych že v době fundamentů je demo mín stabilní na ukor live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...