Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

rocho
v poslední době se mne to občas taky se..., objeví se žluté piškoty, ale pak to naběhne...pokud nebudou mít v dohledné době aktuální a slibovanou VT 1,9, asi se občasným výpadkům vyhnout nedá...Jsou dny, kdy mne to nespadne ani jednou, ale pak přijde den blbec a restart třeba 3x denně..jinak je VT dost náročná na PC vybavení i na kvalitu spojení a navíc jede pod Wind., takže hodně velká RAM a kvalitní CPU jsou nezbytné...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

U mna zacali problem vcera rano.
Vsetky market ordery (otvorenie pozicie aj close) ide do pendingu a caka to tak 10-15 sekund. Ak ide cena proti brokerovi, tak ma requotne, ak ide proti mne, poziciu otvoria..
Toto zacalo robit aj pri minilotoch.
U seba som na PC nemenil nic. Ani na spojeni.
Dost ma to serie a zjavne u CMS nie je klient ako klient.
Support ma "mudru" radu, preinstalujte platformu.
Skor rozmyslam, ze ju odinstalujem a uz nenainstalujem.

Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem live treaderům. Uvažuji o real mini účtu a uvítal bych informace o převodu peněz aby se dalo začít obchodovat. Mám na mysli převod s minimálními poplatky jak za převod peněz, tak za vedení účtu (nejlíp grátis :-). Třeba zajet do Rakouska a tam založit účet, nebo převest nějak bezhotovostně s ČS. Jak se dá takový účet ovládat z domova, jak je to se zpětným převodem (v případě úspěchů :-) a další otázky kolem tohoto tématu.

Jest-li už to tu bylo, tak sorry, ale má to dvaašedesát stran. Asi ve tčetině jsem hledání vzdal.
Dík
KS

Btw: jo a moje angličtina je tak na Dečko :-( němčina ještě hůúř. jsem totíž ročník, kdy jsme museli povinně ruščinu a angl. skoro zakázaná. Ten kdo se ji učil byl hned v podezdření.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...