Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath
Stačí jen otevřít graf který tě zajímá a v délce kterou potřebuješ, například 5000 svíček a soubor z daty se uloží automaticky. Můžeš si pak otevřít "HistoryCache" a zkopírovat a uložit si data, které pak můžeš podle potřeby použít pro testování např. AOS. Jinak data v "HistoryCache" se stále přepisují novými daty. Každý časový rámec, který si otevřeš se ukládá zvlášť pod svým názvem. Hezkou zábavu ... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pomôže niekto začiatočníkovi?

Chcem skúsiť objednávky do budúcna (Entry) a neviem ako na to. Napríklad v dobe keď sa trh pohybuje do strany chcem nastaviť objednávku pre prípad, že by trh začal stúpať a súčasne kontraobjednávku pre prípad, že by trh začal klesať. K obom objednávkam chcem hneď priradiť i StopLossy a ProfitTargety.

Tiež som zistil na VTtraderi istú zvlášnosť: Ak mám zvolený graf BID, ponúkne po kliknutí pravým myšítkom okrem iného Entry limit na nákup a Entry STOP na predaj. Ale ak mám zvolený graf ASK, tak ponúkne Entry limit na nákup a Entry LIMIT ! na predaj. Mätie ma to a neviem čo mám zadať do troch chlievikov "kurz:". Uvítal by som polopatistický návod na tú prvú otázku. Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:
V případě, že zadáváš entry na hodnotu, která je nad aktuální cenou, tak pro nákup je to "entry stop" a pro prodej "entry limit". V případě, že zadáváš entry na hodnotu, která je pod aktuální cenou, tak pro nákup je to "entry limit" a pro prodej "entry stop". A jak píšeš, ovládáš vše pravým tlačítkem na grafu a máš zde volby kde můžeš zadat SL i PT.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaranek
Takže konkrétne, keď chcem nastražiť pozíciu na nákup nad aktuálnou cenou, zvolím entry stop a zadám cenu. Do set stop zadám SL a do set limit zadám PT.

Zaujímavé, že teraz pri grafe ASK neponúka Entry LIMIT na nákup a rovnako Entry LIMIT ! na predaj namiesto Entry STOP, tak ako včera, keď som bol offline.

Ak neobťažujem, tak ešte inú otázku: Po spustení platformy mi zobrazí začiatok časovej osi grafu, takže na aktuálny koniec grafu sa musím dostať šíbrom vľavo dolu. Asi som niečo zmenil, lebo pôvodne sa to tuším nastavilo hneď na aktuálny koniec grafu.

Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlape, a neni to jedno, proste nakupujes za ask, prodavas za bid. Prikazy jsou snad jasne. Stejne tak to plati pro SL i TP. Nebo jednoduse k bid si pricti spread a mas za kolik nakupujes. Zkus si na demu a neteoretizuj, za 5 min vse pochopis.
Co se tyce grafu na aktualni cas, klikni na sipecku na dolni liste, hned vedle volby zobrazeni svicek. Zapnuto/vypnuto.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rocho
nechci odpovídat za SIDa a R65, ale projdi si toto vlákno a zjistíš, jak VT funguje: www.financnik.cz/forum/read.php?13,11544
Chceš-li však aktuální názory, tak doporučuji sledovat forex chat v době, kdy jsou vyhlašovány důležité fundamenty......, určitě se dozvíš co potřebuješ.
Mně osobně padá VT dost často a vím určitě, že to není v PC.V záloze mám pro sledování grafů MT4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...