Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

Elhers_Fisher_Transform
Na www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,3302#msg-3302 je indikátor Elhers_Fisher_Transform. Má veľkosť O! Sám sa vymazal? Mne kópia vo VTtraderi prestala fungovať a má tiež nulovú veľkosť. Na vlákne je ešte jeden pod názvom Fisher od dzinka, ktorý by mal byť to isté, ale ukazuje niečo celkom iné. Neviete prosím, ako ten správny obživiť?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Mal by som jednu otázku-Aos-y v prípade VT su koncipovane tak, že po long,alebo short signále nastáva až na ďaľšej sviečke buď buy,alebo sell. Je možné neakým spôsobom zadať,aby openbuy bolo na long signále a close buy na short signále a naopak open sell na short signále a close sell na long signále-teda jedná sa v podstate o to, aby toto všetko prebehlo na jednej sviečke-long signál + close sell+openbuy na jednej and shortsignál+close buy+open sell na ďaľšej.
Ďakujem za odpoveď
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:

ahoj, programatori pridali schopnost VT hledat vzory v grafech ( triangly, HS, atd. ), nicmene co sem kratce cetl na foru VT, tak to zatim testuje jen CMS, a tezko rict, zdali to vubec kdy na live povoli ( zvlast pokud by to bylo pro tradery prilis profitabilni ) - na demu by to melo pry byt povoleno a fungovat. Ale nezkousel jsem to osobne, neb si stale drzim jeste starsi verzi VT ( protoze podle me je VT s kazdou novou miniverzi pomalejsi a pomalejsi :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všichni,

měl bych jeden malej dotázek: je nějak možný naprogramovat ve VT skript, kde bych si nastavil nejakou cenovou hranici a když by cena dosáhla této hranice, tak aby mi to poslalo smsku na mobil? Je mi jedno v čem to naprogramovat, jestli v MT nebo ve VT. Všem díky za radu

Kuba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Sid.
Prosím, neviem rozbehať Tvoj AOS - ASID AP. Na deme mi ho každý deň vypne a nespravý žiadny obchod.
Vypisuje: 04.25.2008 13:19:29 Chyba Error Trading system ASID AP running for EUR/USD 5 min S detect trading actions in inactivity period at 25.4.2008 10:40:00. Trading system stopped

Je jedno či je zapnutý časový filter. Mám nastavený trailing stoplos a intenzitu 10. Inak všetko bez zmien.
Robím niečo zle?? ďakujem za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Crow
Nové verze VT bohužel odstranily pár funkcí, které některé AOSy používaly, to bych musel překopat hodně AOS... Problém ale může být také ve výkonnosti. Zkus ponížit počet svíček. Vlevo v liště Volby - Vlastnosti - Obecné - Obecné vlastnosti - Comm. - tam si zadej počet svíček tak na 500-600. Více ti asi neporadím..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...