Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon
Tá otázka bola pre M+M, chce nejako vyfarbiť čiarkový graf, podľa ktorého asi okom rozoznáva nejaké formácie. (Ja by som momentálne potreboval niečo, čo by mi pomohlo rozoznať druhý test prerazenej SR z opačnej strany podľa Bubbleho, lebo zatiaľ nemám na to cit. Asi jedinú dobrú radu, že mám pozerať stovky hodín na čisté grafy už poznám :)) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

omlouvam se jestli je to offtopic ale nenasel sem lepsi misto kde se zeptat .
Stahnul jsem si VT od CMSfx a spustil si demo ucet.
Predtim jsem nejakou dobu testoval Meta Trader.
Jakym zpusobem tady docilim toho aby se kazdy nove otevreny graf, napriklad s jinou menovou dvojici otevrel vzdy jiz s indikatory a oscilatory a vubec upravami ktere jsem si predtim vypiplal na jinem grafu.
Ve zkratce aby se otevrel se stejnou "sablonou" jakou jsem predtim nastavil u jineho grafu.
Je dosti obtezujici pokazde nastavovat a pridavat ty stejne veci pro kazdy graf znova.

Predem dekuji za odpoved :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to bTrader[/b] ... a když už to mám všechno pěkně uspořádané na obrazovce, všechny páry, které sleduji i s indikátory a AOSy, tak si to uložim jako šablonu: File, Desktop Teplate, Save Desktop Template As ..., pojmenuji si to tak, abych na první pohled poznal, které tam mám páry a hotovo. Takových šablon mám uložených asi 20 a jenom si vybírám, která mne zrovna zajímá. Je to hodně pohodlné. Nemusím už nic nastavovat, TF, indikátory, AOS, ...
Jednoduché a rychlé. Ovšem to první nastavení Tě bohužel nemine :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chtel bych se zeptat na par veci:
Nejprve popisi moji historii seznameni s forexem.
1) Zacal jsem rovnou na ostrem uctu u OANDA. Zde jsem obchodoval da si rici jako u rulety. Nekdy to slo a nekdy ne.
Kdyz jsem se potreti dostal na nulu, rekl jsem si ze si o tom neco prectu.
2) Zjistil jsem par informaci a vrhl se na back testing. Zde me odradilo to, ze jsem byl sice zpetne v plusu, ale mel jsem u ruznych platforem se stejnymi daty ruzne vysledky (Tradestation, Geniustrader, MT4).
3) Zacal jsem programovat AOS (jestli se to da tak nazvat). Pouzil jsem VTAPI + perl + ta-lib.

Muj dotaz zni. Zda jsem se ubral spravnou cestou (zda ma AOS vubec smysl). Vysledky jsou prozatim takove, ze mi zhruba polovina pozic vyjde. Zkousim jednoduchy system 15 min. krizeni EMA + posouvani stop loss. Zaznamenavam do databaze jake mely hodnoty jine indikatory pri vstupu do pozice (RSI, MACD) a jake mely hodnoty v 60-ti minutovem grafu. S tim, ze se to pokusim vyhodnotit. Mam ale velmi malo dat. Ma to smysl? A jeste jsem se chtel zeptat , zda je mozne u VTTRADER zmenit hodnotu paky. Nikde jsem to nenasel.
Dekuji Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.

Měl bych dotaz na toho,kdo je zaregistrovaný u CMS Forex. Používám VT Trader (1.8.6.1).Mám problém se zadáváním Entry Limit Buy a Entry Stop Sell těsně před zveřejňováním fundamentů. Píše mi to chybu "New conditional parent order not valid". A pár minut po datech už mi ten příkaz vezme.Do minulého týdne mi to fungovalo a neměl jsem problémy se zadáváním těchto příkazů těsně před fundamenty.Problémy nastali od včera.

Prosím o radu nebo vysvětlení,proč se to tak děje.

Děkuji.S pozdravem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...