Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ropa


911

Doporučené příspěvky

navratil: ten v 15.14 jsem zobchodoval se slipem -40$ ... kdyz vidim takhle krasne a na tick presne zarezavat min 3 knoty a brzo po open, tak jdu do toho. Spis me stve ten slip ... mozna zacnu zadavat prikazy presne na hrane ... pak jsem to ale zas odevzdal v 16.01 long po falesnem prurazu CG
... zacinam se koukat a uvazovat o zobchodovani EIA reportu ... dost casto je 2. svicka (16.31) reverzni, kde se uzaviraj pozice ... mate s tim nekdo zkusenosti??
dnes a zitra neibchoduju, tak at se dari
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 877
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pajus: jestli jedeš sim, tak ten slip vůbec neřeš, podle mě s realitou nemá moc společnýho a ninja ho jen odhaduje, i když je fakt, že $80 na live už jsem taky chytil. S tím reportem je to podle mě dost risk, nikdy nevíš odkud co přiletí. Točí se tam velký objemy a s jednotkama kontraktů tam velkou parádu neuděláš. Ale zkus a pak poreferuj :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus: nemáš k dispozici data, kolik stop příkazů na které ceně čeká, ani nevíš kde ve frontě čekajících příkazů ten tvůj stojí (pokud pořadí exekuce ještě není komplikované obchodovaným objemem), takže slip fakt nemůžeš nijak odhadnout. To uvidíš až v live. Mě to zpravidla vyjde na 0-1 tick, ale na nějakých evidentních úrovních, kde je spousta čekaček, třeba 4, ale to je málokdy. Mám pravidlo, že když je slip přes 3 ticky, zavírám okamžitě za market, nebo přitahuju stopku na BE, pokud to odskočí fakt daleko a jsem jasně v plusu. 4 ticky už mi docela zasáhnou do MM, takže to neriskuju a beru to jako obchod neodpovídající plánu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už jsem vychladl :), pro budoucí generace přidávám dnešní pokusy. První RH po překonání kulaté SR skončil na BE, další dva jsou vystopkované RH po 3U. Pavle K., jestli to tu ještě čteš a budeš mít chuť, okomentuj prosím moje nebo sem hoď tvoje dnešní obchody, ať se zase vrátím na zem. Díky.
15:07 short 94,91
15:35 long 95,03
15:38 short 94,72

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Navratil:

Ahoj, dívám se na tvé vstupy a myslím, že kámen úrazu u toho tvého druhého vstupu bylo, že tam prostě žádný Rh nebyl. Mám otevřený graf s TF 10 sec a fakt tam žádné Rh nevidím. To podle mě bylo normální tikání úsečky. Trh byl celkově hodně blízko k high toho swingu, kde se to pak i otočilo a vznikl DT (nebyl prostor pro posun SL na BE).

Jinak dnes se ropa chovala opravdu zvláštně. Napřed cca od 17 hod hezky swingovala dolů a pak cca od 18:30 zase pro změnu hezky nahoru. V podstatě žádnej směr, ale hezky čitelné swingování.

Já dnes 1 obchod. Long na korekci v 19:15 na 94,60 (slip 1 tick). Přišel jsem k tomu až okolo 18:30 a příliš jsem pak neveřil, že trh může jít zase hezky nahoru takovej pohyb, takže jsem obchod dost agresivně posunul na BE, kde mě to i vyhodilo. Mám ale vypozorované, že většinou při takovém vstupu na korekci trh v tomhle bodě už hezky jede a u tohoto obchodu se zadrhl, takže mě to nemrzí. Mohl jsem ale vstoupit lépe na 94,51 v 19:13 s minimálním SL. Pokud bych tu pozici ale držel, stejně bych nepřežil tu následující korekci a vystoupil na BE tak jako tak.

Pajus:

Já mám live slipy téměř vždy a to minimálně 1 tick, jako dnes, ale už jsem chytl i 8. Opravdu bez slipu vstupy skoro nemám. Většinou je to ten 1 nebo 2 ticky.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar vsem, min tyden jsem ukoncil uz ve stredu a tak vcerejsek byl pro me 1. obchodni den po 4 denni pauze a opet se mi potvrdilo, ze po pauze je 1. den totalni karastrofa = dodrzovani OP v kelu. I kdyz z duse nenavidim vyraz "kliknul jsem si", tak to, co jsem vcera predvadel se tomu da prirovnat ... proste jsem si "jen tak kliknul" ... a zasek si sekeru. Dnes je to uz lepsi ... dopol se vytvoril ukazkovy 3U a tak jsem nevahal. Po 1.PT jsem pritahl SL a sel od toho. Od ty doby jsem nemel zadny obchod i kdyz opet byl pekny 3U ukonceny ve 14.30 ale nedostal jsem signal. Nakonec byly falesny prorazy na obe strany. Horizontalni 3U v 15.36 jsem nezobchpodoval ... moc blizko silne SR. ... a po 16.00 zacala velka volatilita a dlouhy knoty ... uvidime, co bude po reportu. at se dari pajus

16618

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, moc sem ted neprispivam, je leto, festivaly, more a navic novy byt, ktery je potreba predelat k obrazu svemu. V srpnu uz bych snad mel mit casu vic..
Nevim, jak vy ostatni, ale ja jsem osobne zuzil pres leto sve obchodni hodiny. Obchoduju pouze od 15.00 do 16.30. Clovek se tak aspon vyhne castejsimu chopu, ktery v cervenci a srpnu vice hrozi.. Navic se pak da jit jeste v pohode k vode.. :)
Dneska se rozhodne jentak nenecham zlakat vstupem v oblasti premarketu, je to pekna oblast congestion, to by se musel vytvorit opravdu vystavni 3U.. :)
Tak at se nam vsem dari! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes mám dovolenou a tak jsem si mohl dopřát ten nadstandard a sledovat jak se dnes bude trh chovat před a po vyjádření Tricheta. Dočkali jsme se od něj toho co už pár dní předem avízovali i ostatní ECB členové, pořádný nášup tomu ale dnes daly prozatím data ADP, to málokdo čekal a proto i ta reakce! Indexy vystřelili hodně agresivně, ropa si dala chvilku oddych, ale pěkně se nám blíží opět k psychologické stovečce.
pro mě entry 97,40 kolem 14:18. Dal se od toho čekat velký pohyb, podržel bych až do 98,64 v 14:52. Už to začíná dohasínat! Jinak před tímto vstupem bych se nechal nachytat na short 97,18 ve 14:00, výstup při 97,26 s následným reverse.
Jinak dnes jsem DOE, to by se mohli dít ještě věci. Někde jsem četl, že se očekávají opět menší zásoby a GS si stále stojí za tím, komodity nakupovat ;) No ale lepší jim hned tam něco nevěřit, že? :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...