Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ropa


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 877
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

slaughter:
200 $ je sice skoda ale z meho pohledu byl realne prostor daleko vys - 89.00. Trh se dostal pres tech 88.30 a pro me nebyl duvod aby se nekde zasek - nemel kde.
Jestli si dobre pamatujes, tak pred cca 3-4 mesici jsem mel 1.PT +60$ :) a 2.PT +150$ :) a trasl jsem se jak osika jen aby me to doslo aspon na tech 60$. Jak jsem videl PavlaK a jeho dalekonosny strely , tak jsem postupne zvysoval oba PT (1.PT +100, +150, +200; 2.PT min 350$) no a zvykl jsem si.
Spis ted musim zapracovat na posouvani tech BE abych v tom obchode byl dyl.
at se dari
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus kucera Napsal:
-------------------------------------------------------
> kladu si otazku: pokud ten report nebyl
> prekvapivy, tak proc to s trhem tak neuveritelne
> zatraslo?? Info se okamzite promitaji do trhu,
> ne??
>

ahoj, to určitě jo, máš recht že došlo v ten moment hned k výprodeji. Jen bych neřekl, že to bylo tak překvapivé, už ta předchozí data API ukázala zvednutý ukazováček v podobě vyšších zásob ropy a když je pak ta včerejší DOE potvrdila, prostě to muselo jít díky tomu dolů ;) Aspoň na čas, než to půjde zase pro změnu nahoru :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus:

Máš pravdu s Pavlem, i s volbou PT souhlasím, spíš bych ale 2. PT dával k nějaké logické úrovni, nebo to nechal běžet a sledoval trh. Proč to tak nedělám: beru flipy od aktuálně vytvořených SR, tudíž mám (měl jsem) za den daleko více vstupů. Ale jak už jsem psal, ID se teď moc nevěnuju, jen když to bije do očí a zrovna u toho sedím, tak to vezmu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas po vikendu, ja jsem dnes zacal trochu driv a o to driz jsem to take zapich - po open indexu zacala velka volatilita a to uz neni pro moje SL. Ten posledni obchod (16.13) jsem vzal na zkousku (delam si novou strategii) - odhad byl spravnej ale spatna exe a spatne nastavenej SL. Jestli se nepletu, tak tohle by mela bejt ta koncepce supply/demand od Seidna, ne?? Fakt to nemam jeste nakoukany a odladeny. mejte se pajus

16941

Link to comment
Sdílet pomocí služby

slaughter: co tvoje opce?? Jaky bylo skoleni?? Mam v planu se jim venovat az vic zvladnu ID. Chtel bych se o tom neco dozvedet ale ted se venuju ID a mam pro nej jasny cil a literaturu, co si chci presist. ... tak i dnes jsem bral obchody pred open a musim rict, ze pak uz bych nemel sanci nikdne vstoupit-uz to bylo zas moc volatilni (zvlast po open indexu). 1.vstup byl pekna chyba - napred jsem si udelal analyzu dne a plan abych ho hned vzapeti porusil. Po uspechu poslednich 14 dni me asi narostla kridla. Jeste, ze me to hned usadilo. 2. vstup byl jiz dle planu Cil dne splnen a tak koncim. pajus

16943

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus:

Opce v poho, školení mně bylo více méně k ničemu - zajímaly mně především komoditní opce, které přednášející vůbec neobchodují a na přímou otázku jsem dostal přímou odpověď: tohle neděláme, to nás nezajímá. Pokud chceš ale dostat opční základ, rozhodně tam běž - prezentované metody se dají (po úpravách) použít i na komodity.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas, vcera v tom chopu to moc pekne nevysivalo (z meho pohledu !!) - alespon, ze jsem neutrpel zadnou ztratu a nakonec +80 $ ... dnes jsem prozil po dlouhe dobe jeden opravdu psychicky narocny obchod - 3U ukoncenej ve 14.50 presel plynule do CG a cekalo to na open - pak klasika s odmitnutim ceny a po vstupu long me to nedoslo ani na 1.PT a hned rtr. Nakonec se trh prolomil v 15.11 ale zastavil se mi 2 ticky pod 2.PT a udelal pullback o -200 $. No, nakonec to dobre dopadlo a tak koncim se splnenym dennim cilem. Jak se tak koukam (16.14), tak neni o co stat - opet divocina. Zjistuju, ze pokud nestihnu udelat obchod do 15.30, tak se uz nechytam. mejte se a at se dari pajus

16950

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes jsem mel po case opet vic obchodu, nez bych si pral -3 (coz je taky moje maximum). Bohuzel hned ten prvni nebyl dobre naplanovanej (14.41 na 84.06) - SL. Pak dalsi dva me alespon dosly na 1.PT. Pokud se to dnes aspon trochu rozjelo, tak po prorazu max 250$ a hned otocka. To jsem ale odhalil az pri tom poslednim obchode, jinak bych oba k. koncil stejne (po +200 $). Trh je strasne nervozni a volatilni - asi ceka na BB.
Dnes koncim-kousek pod cilem dne. Tady u nas se konecne udelalo dnes leto, tak jdu plavat.
zdar a silu
pajus
P.S. tak si rikam, jestli ma cenu sem prispivat. Poslednich 14 dni tu jsem sam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pijanjer,
ano sam nejsem ale s komentarema jako jsou ty tvoje neumim diskutovat (napr. posledni 2 vedle na vlakne k aktualnimu deni). Nicmene abych te trochu nasmeroval na co lidi slysej je tvuj prispevek ze Aug 18, 10.42pm. To si myslim melo hlavu a patu a bylo z ceho cerpat a nad cim se zamyslet.
Mozna by nebylo spatny dat sem podobne prispevky castejc.
zdar
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Přečetl jsem si Tvůj příspěvek, který zmiňoval pajus a souhlasím s ním, to je koment, který má váhu. Je to přesně ten druh příspěvků, o který tady jde: "já to dělám takhle, protože". A jestli to někdo dělá hůř a někdo líp nevadí, hlavní je sdílet smysluplné a konstruktivní názory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pajus Kucera, Slaughter:
zdravím vás pánové,
díky za konstruktivní kritiku i nasměrování, čemu přikládat větší důraz a jaké myšlenky sdílet. Podobné rozbory si před vstupy dělám pro sebe vlastně asi každý den, abych si to v hlavě srovnal a připravil se na možné pohyby. Jen to prostě tolik nekomentuju a vlastně ani nestíhám dávat v "úhledné" formě na fórum. Ono když se něco výrazného rozjede, snažím se soustředit opravdu jen na trh a dění na něm, na případné propracované komentáře se dostanu až na konci dne. Ale jsem aspoň rád za váš feedback, ale neslibuju že některé ty mé výkřiky i tak ze mě občas nevyjdou :D
Mějte se!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...