Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ropa


911

Doporučené příspěvky

Právě si vychutnávám ztrátové období, zatím jsem na drawdownu -$785 na 7 obchodech, 5x SL, 2x BE. Ale pořád v plusu, zatím je z čeho dotovat úspěšnější :-). Jsem frustrovaný, tak sem ani nepíšu. Nejblbější je rozhozená psychika, včera jsem nevlezl do dvou potenciálních profitů, dneska jsem sebral odvahu, vlezl do shortu v 15:38 a další ztráta. Pak v tom uptrendu už nějak nenacházím potenciální vstupy, vždycky range a rána nahoru. No, ostatním přeju víc úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 877
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, za sebe tento tyden prozatim ropu neobchoduji. Za dnesek mohu poukazat pouze zpetne na ropu. Z meho pohledu dobrou prilezitost v 16.26 kde vidim odmitnuti s/r s narustem volume a zaroven formace 3u - long. Ja po vcerejsi ztrate na TF ( sam jsem byl rozhozen jak hrozne jsem to zobchodoval) mam dnes nakumulovany profit, ovsem ne na rope.
to navratil: je to neprijemne ztracet a mit vyssi drowdow, ale netreba ztracet hlavu. Ja mel dnes za to kdyz jsem videl premarket, ze bude hlavni pohyb opet vybran, ale po otevreni trhu bylo vse jinak. Jak jsem jiz psal v poslednim prispevku, mam po urcitem nakumulovanem zisku problem byt vyrovnany do dalsiho rizika, snazim se to resit a take s tim bojuji. Jinak ten short v 15.38 bych za sebe nesel, hned dalsi bar dle meho vykazoval odmitnuti dalsiho poklesu v danem momente. Je to jen muj nazor, samozrejme s odstupem.
Preji vsem mnoho uspechu.

romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, ... myslel jsem, ze jsou vsichni na dovce, tak jsem ani neprispival ... dnes nic. Ty TR, ktery se tahly v podstate az do 16.30, me nic peknyho k obchodovani nenabidly. Jen v 16.39 se ukoncil prurazem peknej horizontalni 3U ale popravde jsem byl tak ukolibanej z predesleho vyvoje, ze jsem necekal nic zajimavyho ... ale nevadi, pockam si na dynamictejsi den. Zpetne se koukam na 3U v 16.26 ... ani jsem ho tam poradne nevidel - dle meho vnimani 3U. Vstup v 15.38 ja taky ne, tam na 94.27 cekala spodni uroven predesle TR - navic to neni muj salek caje. Vcera jsem mel obchod po dlouhy dobe s obema PT (i kdyz se vstupem na 2x) a s trochu zmatecnym nastavenim 2.PT ale nakonec jsem to udelal z meho pohledu logicky. Navratil: pokud je vse dle OP, ktery funguje, tak treba si dej par dni pauzu a zanalyzuj si ty situace. Uvidis sam. Zitra se uz mozna na dalsich 10 dni k obchodovani nedostanu - dovca. Tak at se dari. pajus

16657

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za podporu, uvidím jak se s tím poperu. Můžu si dovolit ještě 2 plné ztráty, pak přecházím na sim. Kromě toho v pátek zase jedu na dovču, tak snad toho už moc nestihnu zkazit a na horách si vyčistím hlavu.

Dneska nic, před reportem mrtvo, po reportu moc velký pohyb a očekávám chop.

romanrak: s tím odmítnutím ceny je to těžké - z deníku na mě křičí asi 5 řádků, kdy jsem pro nedostatek momenta přitáhl dřív stopku nebo obchod uzavřel a došel by na profit. Takže po vstupu už na to mimo plán nešahám. Stopku jsem měl nad 94.50, což byla napoprvé taky odmítnutá hodnota a bylo klidně možné, že se to od ní odrazí a půjde zase dolů. Zrovna z tohoto obchodu mám dobrý pocit, prostě to nevyšlo, lezu i do horších :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, ano to chapu. Uvedl jsem to spise jako muj pohled na trh. Posouvat prilis rychle stopku je urcite dlouhodobe ztratove a zalezi na OP kazdeho jakym zpusobem ma posun vyresen. V kazdem pripade pokud je to dle systemu, vse je OK. Nekdy system neni nastaven na trh daneho dne. Tot vse. Tak peknou dovolenou!

Dnes na rope bez obchodu.

romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro zajímavost, dneska opět SL - long 97.70 v 15:11. Vstup se mi líbil, vypadalo to na celkovou long náladu a pokus o retest předchozího high, ale trh byl proti. Pak jsem nevzal short 97.89 v 16:46, nelíbil se mi, čekal jsem odraz od low té velké CG. Naprosto bezproblémový PT. Tušíte někdo, jak udělat, abych kromě těch "špatných" vstupů bral i "dobré"? Začínám si připadat jako magor, teoretický zisk v tomhle týdnu +920, prakticky jsem zobchodoval jen 3 stopky a 1 BE za -440. Dík za jakoukoliv podporu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, ja mel dnes na rope jeden vstup long v 15.38pm na 98,53$ a dosel jsem na planovany PT. Pozdeji jsem se venoval trhu TF.

to Navratil:

Nemohu nez souhlasit s pajusem. Urcite trochu od trhu oddechnout, ale zaroven bych ja urcite alespon 2 hodky za den venoval zpetne analyze obchodu a trhu. Po navratu z dovolene dle mojich zkusenosti je lepe zacit s paper a po nekolika malo dnech si prepnout na live. Clovek preci jen trochu vypadne z pravidelneho prehledu a jak to mel treba Rogi, tak navrat nemusi byt hned idealni.
Drzim palce a preji peknou dovcu.

romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás, tak dnes zase masakr. Sice ropa taky jen paper, ale svůj názor na ni přecijen mám:o)
Po vyhnání ceny téměř až ke stovce, kdy velký Ben cosi jako že naznačil s dalším QE3 se dnes před US senátem asi špatně nasnídal a otočil o 180 stupňů!!! Taky to podle toho teď všude vypadá, náádherně červeně :D
Jinak nebýt Bernankeho, tak to dnes od rána vypadalo fakt na posun až k té stovce, ale nijak přesvědčivě se tomu nahoru nechtělo. Za mě vstup short jak píše navratil, přesně v 98,03 v 16:44. A podle všeho zatím netřeba pozici zavírat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO NAVRATIL:
jen tak pro zajimavost jsem se dival na graf u mne pres IB data a u TD Ameritrade a nasel jsem zajimave rozdily. Ovsem ani v jednom pripade vstup v 15.11pm na cene 97.70$ a ani v 16.46 na cene 97,89$ nebyl dle dat z obou poskytovatelu mozny. U ameritrade mam v 16.46 high 97.79$ a IB high 97.80$, v 15.11pm rozpeti mezi 98.63 - 98.74. Nemas tam chybu? Pisi to jen jestli mas dobra data pro kontrolu. I to muze zpusobovat jine vysledky.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...