Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ropa


911

Doporučené příspěvky

Slaughter:
dnes byl pro me trh zvlastne zdechly ... a po open jsem nenasel vhodny bod na vstup (nova strat). Pred open tam byla pekna uroven ve 14.33 na 85.83 ale to jsem prave vencil psa.
Jinak jsem alespon neco zobchodoval klasicky v 15.01 long.
Dny jako dnes jsou snad jeste horsi nez min tyden - tam to alespon neco vysivalo, takze jsem se mohl od neceho odrazit. Dneska ale fakt ne.
Jak se darilo tobe??
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 877
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím lidi, tak jak to dnes vidíte, ropáci?
Co byste řekli tomu, že jeden ze zajímavých možných scénářů pro blízkou budoucnost (dá-li Angela a Nicolas třeba už i dnešek) by mohlo být prolomení rezistence na 88, hm? (CLU11) Když se tam dívám na denní graf, jsme v zajímavém rezistenčním pásmu 87,30-88,00 :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrá otázka. Protože jsem si nebyl jist totálním odrazem a změnou směru, ale byl jsem si docela jist retracementem ve zhruba této velikosti. Takže i když SR selže, dá se vydělat na retracementu. Taky by to šlo držet déle a byl by to funkční model. Spíš jde o mou psychologii - špatně snáším, když pochytám SL, malé profity nechám na stole a velké pak nezvládnu zrealizovat a nebo ani nepřijdou - tohle je scénář, který je pro mou psychiku hodně náročný a proto nevidím důvod, proč se mu vystavovat, když můžu profitovat i tak, že poberu "malé" zisky. Možná, až budu za pár let odolnějším traderem, zvládnu i tohle :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik za odpoved, ja bych spis mel predstavu, ze bych ty kontrakty (ta trojka znaci pocet kontr, ne??) rozdelil na ruzny urovne a dle sit bych videl - jako jsem to mel v tom screenu z TF.
Ja jsem tu sit okolo 16.00 taky registroval ale me zase dela spatne jit do dalsiho obchodu (i kdyz vypada pekne), kdyz uz jsem splnil cil hned v uvodu dne.
mej se
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus kucera Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim vas a prikladam screen z dnesniho dne.
> Bohuzel me to vyhodilo 2.kontr na BE+1 o 2 ticky.
> Na me byl dnesek trochu vic volatilni. Prekvapivy
> report na volatilite jeste pridal ... nic pro me.
> Tak aspon s mensim ziskem.
> at se dari
> pajus
>

Zdravím, on úplně až tak překvapivý ten dnešní report DOE až tak nebyl ;) Už včera naznačila data API možný výrazný nárůst ropy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...