Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 12. Support a resistance


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 186
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Open Current Day alias Close Prior Day jsou velmi silné S/R's .. de facto se to nedá ani přehlédnout.. kdo se chvilku zabývá grafy, musím na to přijít. Pokud se tyto aspekty doplní premarket hranicemi a denními pivoty, může se na tom postavit docela úspěšná predikce pohybu ceny mezi těmito S/R úrovněmi. Pokud se k tomu ještě přidá jako další ukazatel nadřazený korelující trh, máte velmi silné nástroje na rozeznání aktivních S/R, na kterých buď cena zabrzdí, prorazí nebo odrazí. V pohybu ceny jako takovém, nikdo neví, co se stane. Ale obchodník může uvažovat dopředu, co by se mohlo stát, a na tom si dopředu naplánovat vstup podle svého signálu, kterému věří a ví, že mu dává velkou procentuální úspěšnost, pokuď na něm vstoupí. I to je možná cesta, jak vnímat trhy a jakou cestou se dát..

15388

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň, majkll: ešte stále máte pocit, že si tu z vás uťahujem ? nie, nie legrace to nie je, jedine, že mám načítané iné dáta ako všetci ostatní, a legraci si zo mňa robí niekto iný. photoshop v PC nemám, v skicári viem použiť ceruzku na začarbanie http... kto si dal tú námahu a prešiel si napr. euro dolár za poslednú dobu, vidí, že to je vážne. kto nabral odvahu, neoľutoval... kto zobral môj príspevok z 19dec2010 vážne a zamyslel sa nad tým, „že bezpečné vstupy medzi dvoma žltými bez fialovej a belasích+neobchodujeme kružnice“, mohol mať dáke to euro dnes v kešeni a nie na grafe, pretože to znamená cenovú hladinu .xx65. uvádzam radšej .xx66, aby sa ľahšie pamätala. samozrejme je potrebné byť rozvážny, a nemusí to byť presne 66, ale spread 60 – 70 v smere trendu + korekcia a máte vystaráno. poprípade, ak cena zahučí od 66 po 66 o číslo menšiu, reverz viac ako istý... nedajbože je cena .x666 ..., samo, že aj SL sa prihodí, ale to už ošetrí MM. pokiaľ teda nie je v hre dáky super SL hunter FX broker, pretože aj on to číslo pozná. ako dlho to ešte vydrží je otázne, pretože it`s never 4ever a prasiatka sú vynaliezavé... a jaksi si myslím, že trading je naozaj o geometrii a timingu a nie o dobrých radách a marketingovej presilovke od nasprchovaných ujov a tiet, ktorí z vás za desať minút urobia tradera pozerajúceho sa z hotel roomu na blue hole s koktailom v ruke a cigárom v ústach, ktorý práve rozmýšľa, či prevetrá porsche, či jaguár, či dáku holinu, poprípade podľa chuti v medziach zákona ... niekto im tie sprchové gély zaplatiť musí... takže palica von z vreca! zatiaľ odpoveď na prvú časť vašej reakcie ohľadne legrace. dôjde aj na CiCilyzér... a opäť Support a Resistance trochu inak. S pozdravom

15418

Link to comment
Sdílet pomocí služby

m.hunter: Ja mam za to ze si z nas urcite dela srandu. At uz pouziva screeny k obchodovani nebo ne, ani se u nich nepokousi svou metodu vysvetlit, aby si z toho nekdo mohl neco vzit.

Marxtone: "Hlavně ta myšlenka je už na jiném levelu, a to že to někomu nic nedá, není problém autora, co se to snaží prezentovat na veřejným foru." Problem autora je, ze se nesnazi prezentovat nic. Akorat vaham jestli to je zamer nebo jen neschopnost vysvetlit. Vetsina lidi by proste rekla vstupuju kolem levelu .xx66. Nekdo zrejme nejdrive potrebuje dve strany ruznorodych obrazku bez osvetlenych naznaku jakekoli souvislosti (+ nejaky ten flamewar) nez se vyjadri.

madoff:
"kto zobral môj príspevok z 19dec2010 vážne a zamyslel sa nad tým" neni nic nez self-promotion ve stylu "ja vim neco co vy ne, a vas problem kdyz jste se nezamysleli" - informacni hodnota nula. Na muj dotaz jsem zadnou odpoved nedostal, z cehoz opet usuzuji ze tady jde o jednostranny monolog a ne diskuzi

"kebyste ste sa naň mrkli dôslednejšie, prídete napr. na to, že pri FX verzii mám v "SR Faderi", v kontrakte 09-10 chybné dáta, zhodujúce sa stými v FGBL 09-10, a môžte ma napadnúť."
Verte tomu nebo ne, lidi na diskuzni forum chodi diskutovat a ne resit rebusy.

Chtel bych vas poprosit o to, abyste jina temata venoval jinym vlaknum, tohle opravdu neni vlakno o nejakych hi-tech udelatkach, tlacitkach v NT a matematickych hadankach, ale diskuse o článku a o S/R urovnich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se už raději k ničemu nebudu vyjadřovat. Pravda je, že už se začínám trochu ztrácet i já, takže si počkám na další informace, pokud budou. Já beru vždy všechno nejprve s rezervou a s trochou ironie, a až po určitý době danou věc uzavírám. Ať to je, jak to je, svoje S/R si stejně budu vždy do grafu kreslit podle sebe, protože jen já je budu obchodovat a aspoň jsem se zase po dlouhé době něčemu malinko zasmál..:) Nicméně aktivitě, zapálení pro určitou věc a práci vzdávám hold vždy..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...