Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Kolik může "sypat" daytrading?


Doporučené příspěvky

Co třeba já vůbec nechápu je to, jak si může někdo zaplatit kurz tradingu u někoho, kdo není schopen/ochoten předložit své výpisy z obchodního účtu. Třeba já pokládám za zcela samozřejmé, že když tu diskutuji, uvádím své výsledky, a to trading neučím (zatím ;) )... Bohužel jsem skoro jediný...

No ale nemusím chápat všechno, holt jsme svobodní lidé, každý má právo nakládat se svými penězi, jak uzná za vhodné :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 161
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tom_swing: Já můžu mluvit jen za sebe - mám za sebou 2 coachingy, jména uvádět nebudu, aby to admin nesmázl, ale oba dva tu mají spoustu příspěvků a z nich je vidět, že už mají leccos za sebou a že jsou dávno za vodou. Výpisy jsem vidět nechtěl, vzhledem k možnostem photoshopu bohužel nakonec stejně musíš hlavně věřit.

Jeden coaching skončil hodně blbě, bylo vidět, že prezentovaný systém je sice krásně jednoduchý a logický, ale v reálu prostě nefunguje a doteď netuším, jestli aspoň předtím chvíli fungoval, nebo ne. Když jsem se pak dozvěděl, že systém prezentovaný jako mechanický, je vlastně nutné doplnit diskréční složkou, kterou mentor jaksi neumí předat, bylo jasno.

Druhý systém už je celkem jasně funkční, tam už jsem šel i na základě referencí a zatím jsem sice i s tímto systémem v mínusu :), ale to je hodně diskréční a může za to hlavně hlava a je jasně vidět zlepšování výsledků s časem.

Když už jsme u toho, kdo z vás viděl výpisy P+N, než si zaplatil kurz? Já si tipnu, že nikdo... A své výsledky tu nikdo další nezveřejňuje hlavně proto, že ztrátu jaksi není proč zveřejňovat :-) Mám pocit, že poslední dobou sem hodil kladná čísla jen Pavel K. a stejně byl xzajicem dost drsně zpochybněn, když to napíšu slušně :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, takže tu máme obchod s iluzí?! Všichni si kráásně ulítnou na motivačních pozitivních příbězích, konfrontují se s bohatým hlavním hrdinou a přes počítačovou simulaci bohatnou, chodí na školení, kupují knihy a když to zkusí, nabijou si hubu, ale, protože pak budou za pitomce, radši se už nikdy neozvou..místo toho přijdou další nováčci a takhle pořád do kola..a pánové, co to založili na tomto profitují, nemám pravdu? Příspěvky, které se tohodle tématu dotýkají, jsou buď mazány nebo se nakonec zvrhnou v hádku atp..Myslím, že někdo z pánů byl nebo je režisér, ti také pracují s iluzí..Gratuluju:)

P.S. A to mizivé procento co není v mínusu, by možná vyměnilo čas, který strávili civěním do monitorů za investici do trochu lepšího spořícího účtu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je mi naozaj ľúto, že sa na tomto skvelom webe množia pesimistické príspevky o tom, že uspieť na burze nie je možné. Ani ja nie som zatiaľ úspešný - ale zistil som, že len vďaka tomu, že nie som pripravený. Príčina môjho doterajšieho neúspechu je len a len vo mne. Toto zistenie je skvelé v tom, že viem, kde musím zabrať - na sebe!!!
Naozaj si tu niekto myslí, že absolvovaním kurzu o obchodovaní, alebo prečítaním 20 kníh automaticky zbohatne? Prečo by sme mali mať nárok na prehliadku účtov úspešných traderov? (viem si živo predstaviť, že ak by boli ochotní svoje výpisy publikovať, čelili by obvineniu výroby falzifikátov vďaka photoshopu, atď atď). Žiadny usporiadateľ kurzov nikoho nenúti ho absolvovať - je to úplne dobrovoľné. Je na nás, aby sme zvážili, či ich práca (napr web, rady, články) má hlavu a pätu, alebo nie.
Nemám prehľad o počte úspešných obchodníkov aktívnych na týchto stránkach, ale ak sú konfrontovanými s podobnými výzvami a príspevkami v štýle "v tradingu sa nedá uspieť", tak sa nečudujem, že ich tu nepribúda - skôr naopak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mali by ste nieco zacat robit a nestazovat sa vecne ako male deti. K panom financnikom by ste mali mat minimalne uctu z toho dovodu ze tu prezentuju mnoho veci zdarma ktore ani nemusia. Na ich kurzi chodit nemusite ked nechcete. uz len z tych informacii ktore su tu sa da trading pochopit a vyskladat si svoj system. Lenze vy vsetci chcete vsetko do huby rovno natlacit, namiesto toho aby ste sami dokazali vziat ucite veci a premenit ich k obrazu svojemu a svojim silnym strankam. Potom tu vyzadujete aby vam traderi dokazovali kolko zarabaju. Uvedomte si ze to nemaju za potrebu, tak ako uspesny podnikatelia neukazuju svoje bankove ucty. Ci si myslite ze ano?
Kolko kto zaraba sa chvalia len ty co zarabaju mizerne percenta ktore za nedavnych cias som dostal aj na terminovanom vklade v nemenovanej institucii, alebo ty co nikdy nic nedokazali. Uvedomte si ze ty co nieco maju a nieco dokazali drzia hubu o tom kolko maju a kolko zarabaju. A napokon je tu aj veta ktoru nam hovorili rodicia ked sme boli mali "niky nehovorte kamaratom ani spoluziakom co mame doma a kolko mame penazi lebo ludia su zavystlive svine"

Co sa tyka pana financnika ktory tu zverjnoval svoje vysledky do dneska nechapem, ale vnimam, to ako motivujuci prvok pre zacinajucich traderov z casti majetku pana financnika. Stavim sa ze to nieje vsetko to co zarobil na trhoch a ze sa jedna o mizerne par percento jeho majetku, pretoze tak ako tu pisem, nema za potrebu sa tym chvalit. To ale ty co namiesto prace vecne frflu nikdy nepochopia (Koniec koncov pise sa to skoro vsade)
Takze viete co? od takych ludi ako vy (vecny reptosi a stazovatelia) sa budem drzat dalej a nebudem sa vami obklopovat ani na internete...

How

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vzhledem k tomu, že žijeme v české koltině, kde závist a nepřejícnost má bohaté podhoubí a je jí jak hub v září když se zadaří houbařův rok, vůbec se nedivím, že nikdo nezveřejní své výsledky, aby byla vidět výše jeho konta. Já bych to taky neudělala. Leda v pominutí všech smyslů. Tohle nemůžete myslet vážně, pánové!

A komu se to nelíbí, má právo si žádný kurz nekoupit a nikam nechodit!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé, opravdu neznám nic horšího, než srážku se závistí a hloupostí. Některé své reálné účty jsem ukázal minulý týden zde na webu. Dovolím si upozornit, že jako JEDINÝ zde v ČR jsem veřejně prezentoval část svých živých statementů, s jasnými zisky. Bylo mně jasné, že to v ČR nemůže dopadnout jinak, než dalšími závistivými narážkami. Nechávám toto vlákno uzamknout adminem, mé svědomí je čisté, ukázal jsem jasně a důkazně, že jsem reálný obchodník, obchoduji reálné profity a zdaleka se neživím prodejem kurzů. Chápu, že neúspěšní jsou z toho frustrovaní - ale zde opravdu prostor pro vzdychání a národní negativismu není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...