Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Kolik může "sypat" daytrading?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 161
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra Napsal:
-------------------------------------------------------
> To majkll:
> Každej kdo dokáže udělat z 50 000 USD 170 000 USD
> je dobrej !!
> Dále podotýkám, že ten dotyčnej nezvládl řízení
> rizika - stěžovat si na Merkelovou je blbost.
> Dále si ale myslím, že live by mu to takhle dobře
> nešlo.
> Je ale správné zajímat se o to jak z 50 000 USD
> udělat 170 000 USD, vždyť to něco znamená.
>
> Více komunikace mezi tradery....


Já si na ní nestěžuji jen ,jsem ten den prostě nezaregisroval ,že se bude o řecku jednat a měl jsem políčeno na dolar a bác u ž jesm se vezl a nechal jsem to otevřený pres víkend a systém mě vyhodil z trhu ,ale za 4 dni jsem zase byl 17000 plus a zkoncilo demo ,
jinak jsem neprodělal .za měsíc 17 000 v plusu .nevím co furt do mě jedou.že do toho půl dne nečučím a pak zadat jeden či 2 obchody na to nemám čas,7- 17 jsem mimo komp,na stavbě nejsou v kanclu jo.

ten nový účet si hlídám ,ale jen 3x jsem si dal sám stopku.
ahoj

ahoj


Link to comment
Sdílet pomocí služby

all:

Neviem prečo sa tu stále roznesie takáto debata keď som začne prispievať niketo "iný". Mne to je osobne jedno či sa mu bude dariť alebo je to len psycho trader. Tak ako je jemu jedno čo tu napíšete funguje mu to. Takže takéto škrabkanie ega nieje boh viečo. Chcel len jednu radu a vznikol tu proti nemu odboj...

každopádne jardys keď pôjdeš live daj vedieť ako dopadneš.

Roman:

Tak to ti gratulujem. (tu) Ja som tam mal long zónu no nejak som neveril že to prerazí 1,395 a tak som do toho nešiel. Inak dneska sa chystám na prvý live, takže uvidíme. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jardys:

vaše příspěvky:

1) se hodí spíše do sekce "diskuse nad obchody", resp. do sekce "forex" (domnívám se, že obchodujete forex, ne futures měny) do některého vhodného vlákna, tady už je to hodně dlouho offtopic..

vhodné forex vlákno: www.financnik.cz/forum/read.php?13,180836,page=20

2) se už hodně podobají chatu, tj. zkuste možná trošku ubrat na frekvenci a přidat na obsahu..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Přečetl jsem si tohle vlákno, ale stejně nějak nemám jasno, kolik to tady komu vlastně sype? Myslím skutečných peněz..Co? Je tu zaregistrovaných dost lidí, tak se pochlubte? Vždy, když se na to někdo zeptal, tak se to odvrátilo jiným směrem, zejména ka paper tradingu, ten mě ale nezajímá, mě zajímá live, skutenčné peníze. Pro mě například podstatná věc. Takže, zkuste napsat svoje score, od ted jen live, ju?) Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to capricorn88:

viz toto mnou založené vlákno:
www.financnik.cz/forum/read.php?19,211245,page=1

Dávám tam měsíc co měsíc (tj. aniž bych vynechával ztrátové měsíce) své "živé" výsledky v procentech.

Jeden údaj za všechny: za právě uplynulý kvartál (tj. navzdory vražedně nízké srpnové volatilitě) mám 8,37%.
Jde ovšem o swingové obchodování, které si žádá tak půlhodinu denně (samozřejmě plus mínus nějaké ty minuty dle aktuální situace, plus samozřejmě další čas na studium, testování, vedení statistik atp.).

PS: Já mám takovou soukromou hypotézu, proč zde daytradeři nezveřejňují své "živé" výsledky, a je to taková hypotéza, že bych si i přál, aby nebyla pravdivá... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

capricorn88: Před pár lety jsem se ptal na to samé a taky mi nikdo konkrétně neodpověděl. Teď ale už chápu proč - trading vydělává strašně málo lidem. Z těch, kdo sem chodí, v podstatě nikomu, nebo aspoň ne tak, aby měl příjmy o tolik větší, než kdyby dělal něco jiného (čest výjimkám, pokud se ozvou). Mám kontakty na docela dost traderů, včetně několika, kteří trading i učí, ale kromě jednoho jsou na tom ti mentoři stejně jako my ostatní - chvíli nahoře, chvíli dole, v lepším případě moc neztrácejí a největší zisk mají z prodeje kurzů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...