Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ropa


bolija

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 242
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Hrdinsky kousek :) . Fandim Ti. Ja se taky pripravuji na nejaky shorty. Uvidime co provede zitra dolar a ve ctvrtek zasoby, pokud to budou jasny cisla, tak se nabizi hodne zajimavy pohyby si myslim. Dneska se mi to krasne odrazilo od trendove linky co mam v grafu od ctvrtka,ale vymeknul jsem a sel nakonec az do reverzu na short ve 12hod NY time, muj oblibeny cas.

Tak drzim palce, hlavne bacha na ten ctvrtek :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rolex - nevíš, kde lze získat nejrychleji okamžité zásoby benzínu, ono poslední dobou měly i nemalý vliv zásoby benzínu než ropy.. ..No ještě přemýšlím jestli nemám stopnout obchod kolem původní ceny, když vidíme, že maximum prorazilo zlato i euro jde nahoru, aby nebyl podobný osud i s ropou a neletěla nahoru např. i po zveřejnění zásob.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mas pravdu, dost prekvapive to vyletelo mimo obchodni hodiny. Kterym smerem kdy a o kolik Ti neporadim, takove schopnosti nemam :) .Tech 75$ je hodne zasadni uroven, jeden by cekal vetsi korekci, ale vime z minulosti jak takovy ocekavani nekdy muzou dopadnout.

Ja bych osobne necekal v pozici do zverejneni zasob. Muzes vzycky nastoupit zpet, takze bud si dej SL na BE nebo vylez.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Efendy k tomu zdroji na vyhlasovani zasob, pokud nemas k dizpozici TV kanal CNBC ci Bloomberg tak si musis vystacit se zpozdenim. Na Bloomberg si muzes zapnout zive vysillani s 20s zpozdenim, coz je asi tak nejrychlejsi co me napada, pokud nekdo nema primo tyto kanaly, ale to je dostacujici. Ja bych osobne do obchodu nevlezl min prvnich 5-10 minut po vyhlaseni. Nejsem proste tak dobrej, abych dokazal okamzite vyhodnotit vsechny cisla a jine okolnosti v danou chvili jako pozitivni ci negativni. Samozrejme pokud je propad v zasobach vsech ropy, benzinu i destilatu o nekolik milionu a set tisic, tak to vcelku jednoduchy, ale tohle posledni dobou neni ten pripad. Reporty naopak byvaji hodne mixnuty.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak lepší podnikové výsledky, sentiment..trochu mě dnes štve, že jsem nezůstal u něčeho v dlouhé pozici, např. u zlata nebo nešel do eura. A nechá se ten některý kanál koupit v ČR, má ho někdo v nabídce na satelit? Asi jo co? Já jsem před časem sháněl Bloomberg a nějak mi ale z toho vyšlo, že snad ten ani ne, ale to je asi hloupost.
K ropě naštěstí jsem zjistil, že jsem dal omylem jen 1 minikontrakt, takže je to ok a ztráta je momentálně minimální. No nastavil jsem nákup na 74,10 USD, což by byl minimální zisk. No a nebo když to půjde opačně,uskutečním to se ztrátou. Často jsem mimo comp, tak nevím jestli zítra budu u stavu zásob. Ale nechci dávat stopku, protože stejně to většinou často letí výrazně nahoru i dolu po zveřejnění.
No nějak jsem poslední dobou nerozhodnutý, asi proto, že jsem se dostal na celkem dobrý stav prostředků po tom 1,5 ročním obchodování a mám trochu obavy, abych nešlápl vedle. Chci jít po korekci do long pozice a třeba i v ní vytrvat déle, třeba 1-3 měsíce..do zlata, ropy nebo eura nebo zem. plodiny.. ..ale korekce jaksi nepřichází..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


efendy:

nj, je to ted hodne chaoticky, tezky odhadovat kratkodoby obraty. Ja ziji v UK, ale vim, ze muj kamarad ma pres sateli bud cnbc nebo bloomberg, jedno z toho, takze urcite se to da sehnat.

Zasoby ve ctvrtek, API report sice uz dnes pozdeji, ocekava se narust 700K, ale vsichni se ridi stejne podle EIA. Navic co si vzpominam, tak API ten odhad streli skoro vzdy uplne totalne mimo, ta agentura proc existuje nikdy nepochopim :) .

V teto dobe jit do neceho long na to musi mit clovek opravdu koule, ceny jsou celkem nahore ve vsem a doba porad nejista. To neni jak ropa na 34$, to bylo naprosto bez obav.

Zem.plodiny maji budoucnout, to jo. Ale zase je otazka kdy je ten spravnej cas. Protoze tyhle nesleduju, nemam poneti, jenom muzu verit Jim Rogersovi, ze to bude velkej boom :) .

Na rope by se mohlo objevit kratkodoby maximum spolecne s tou resistenc na 75$i,ale vzhledem ze to zavrelo nad, uf...tak nevim nevim. Vsechno bude zalezet na dolaru a na tech zasobach. Vic se k tomu rict neda :) .
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...