Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ropa


bolija

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 242
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rolex: Uz to chapu.. :)
Primelo me nekolik veci. Videl jsem tam hlavu a ramena a zaroven 123 na SR na 5 minutovem grafu.. Zaroven to pred tim o neco vystoupalo a navic doslo k otevreni pod low minuleho dne.. Tzn. otevreni mimo rozpeti minuleho dne, kdy je cena v nerovnovaze a udela casto nejaky pohyb kratce po otevreni. To je vsechno, jeste to nemam na rope moc nakoukane...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak co se toho obchodu výše s grafem týká, tak dávám otázku na zamyšlenou:

jestli to jedeš jen s jedním CLkem, tak nebylo by lepší dát 2 x QM a moci pak lépe řídit výstupy? ... pokud tedy bez problému utáhne tvůj účet marži, abys neměl zablokovanou víc jak 1/3 účtu

např: já ten první pohyb nahoru jel se 4 kontrakty, kde první dva jsem pustil na předem definované úrovni a další 2 nechal a zavíraj je ručně (při posunu SL nad BE)

naproti tomu reversní signál mi nepřipadal silný a navíc jsem u toho nemohl být, ta jsem do toho dal jen 2 kontrakty

Link to comment
Sdílet pomocí služby


lukinluki:

co davali v divadle?

jj, naprosto souhlasim. Takhle jsem to delal na QM, jel jsem vetsinou max. 3 kontrakty, a postupne je ubiral. To je si myslim, jedno z nejlepsich rizeni pozice.

Mam v planu jet CL se dvema kontrakty pri soucasnem stavu uctu. Vzhledem k tomu,ze jedu CL teprve neco pres tyden, chtel jsem do toho vklouznout pozvolna s jednim :) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

"U.S. investment bank Goldman Sachs said on Thursday a potential economic rebound alongside production cuts by OPEC could propel crude to $85 a barrel by the end of the year and to $95 a barrel by the end of 2010."

wtf?! Tohle at se na mne nikdo nezlobi, ale tohle je naprosto umyslna manipulace trhem, a vzhledem k tak krehke ekonomice,ktera se sotva zotavuje a sbira na nohy naprosto nezodpovedny,sobecky a zbabely,laciny gesto.

Tak jak jsem politicky "modrej", tak v tomto pripade bych uvalil na podobne projevy embargo a tuhle firmu okamzite potrestal pokutou $50mil. a zakazem obchodni cinnosti na tri mesice.

Sorry, ja vim, ze tohle patri spis nekam na soukromej blog, ale ja jsem to ze sebe musel dostat :) Proste mi tohle vadi.Zejmena kdyz musi byt kazdymu jasny,ze jakkykoliv vetsi cenovy pohyb ropy na sever podkopava veskere snahy pro znovuzazehnuti

Ale tyhle nenazrany individua v GS,ktery muzou byt vuber radi, ze tam jeste jako zamestnanci dychaj bych fakt poslal nekam.A to na dost dlouho.

No tak sice tenhle prispevek nikomu moc obchodne se posunout nepomuze a mozna to nikoho ani nezajima, ale mne se ulevilo :) .

Tak at se dari

PS: Jo a jsem zapomnel, nejvic snehu a slunka ma byt podle predpovedi na nasich horach v tydnu mezi 21tym a 28tym unorem pristiho roku,tak honem booknete dovcu,je to ted za babku (tu) :D
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...