Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ropa


bolija

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 242
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

snad se nikdo neurazi, kdyz se zeptam zde, nic mene s ropou to souvisi. Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite o nejakem foru (nejlepe angilcky mluvici), ktere se venujou primo obchodovani s ropou, tedy aspon prevazne. Proste nekde, kde bych se mohl dozvedet zkusenosti, rady, tipy, triky :) primo od lidi co ropu obchodujou v tehle dobe. Vim, ze je asi trochu troufale ptat se na foru na jine forum, ale treba by to pomohlo nejenom me.

Jsem zacatecnik a ropa mi tak nejak prirostla k uctu :) i kdyz jednou nahore jednou dole :)

Dekuji za jakykoliv odkaz ci aspon nasmerovani, snad to nebude v rozporu s pravidly fora.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


pav.c

takže zdejší vlákno o ropě je Ti málo jo?? ;)

je pravda, že tady to moc nežije, ale po mé zkušenosti s jedním takovým americkým fórem věnující se ropě, jsem za tohle velmi rád. To co tam někteří vytvářeli a čeho jsem byl svědkem mě okamžitě donutilo vycouvat a nikdy už podobná fóra nevyhledávat. Bohužel si nevzpomenu, kde to konkrétně bylo, abych tě mohl nasměrovat,ale pomocí vhodně zvolených klíčových slov to vygooglíš. Možná, že jsou i jiná fóra, kam přispívají i normalní lidi,ale neobtěžoval jsem se hledat, protože po pravdě, není to potřeba.

Ono,když si pořádně projdeš příspěvky tady, tak podle mého mínění nic moc víc nepotřebuješ, ono ať už se ta ropa tváří sebedospěleji a složitě, je to nakonec celkem jednoduchá komodita na pochopení, kterou naopak neradno příliš komplikovat ( viz ta má zkušenost se zahr. fórem).
Link to comment
Sdílet pomocí služby


MNovak,

jasny,že jsou všechny jednoduchý, ale ta ropa je přece jen specifičtější. Ale pořád je vnímaná taky jako komodita pro velký chlapy s tučnými účty. Není to tak, je to zbytečný předsudek. Je ale potřeba vědět co člověk dělá, to je bez debaty. Záleží co člověk od obchodování chce.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

pav.c +další:
nic ve zlém ale fóra (včetně tohoto) vám myslím nejen v ropě jako tipech moc nepomohou. Rozkládat dál to nebudu. A jistě víte že do ropy se dostanete i jinak než jen na plný kontrakt. I díky tomu si vůbec nemyslím že ropa a energie jsou pro začátečníka příliš nebezpečné. Naopak! klidně je zkuste jako první, ale ne za "plné"!Nebezpečné je nezvládat sebe a potažmo pak své pozice, pánové.
:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak si taky pridam do mlyna:)). Ja jsem na rope zacal, myslim ze pro zacatecnika je to nejlepsi komodita. I kdyz udela chybku tak s dostatkem penez precka zcela bez problemu propady a je zcela jiste ze se zase dostane na svoje penize zpet.
Pravda, taky me to v zacatku stalo 30 000 kc , protoze jsem byl chytrolinek co nepotrebuje nic vedet , ale pak jsem trochu studoval a ted si myslim ze uz to celkem jde. Nejhorsim nebezpecim pro zacatecniky , jsou oni samy. Myslim ze tady plati vice nez jinde Ucit se, ucit se , ucit se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...